1 c Alytus
Pirmadienis, Lapkričio 30d.
VideoreportažaiAlytusPolitika
2020 Lapkričio 6d.
21

Į miesto administracijos vadovus palaiminta J. Krasnicko kandidatūra, trūksta STT pritarimo (VIDEO)

titleBuvęs Alytaus miesto meras, į savivaldybės administracijos direktoriaus postą tarybos patvirtintas J. KrasnickasAlytausgidas.lt nuotr.

Alytaus miesto taryba priėmė sprendimą dėl administracijos direktoriaus. Jis išrinktas slaptai – už balsavo 22, prieš – 2 politikai.

Naujuoju savivaldybės administracijos direktoriumi išrinktas buvęs miesto meras, dabartinio savivaldybės vadovo bendrapartietis, socialdemokratas Jurgis Krasnickas.

Į atsakingas pareigas buvęs meras paskirtas politinio (asmeninio) pasitikėjimo pagrindu.

Dirbdamas administracijos direktoriumi J. Krasnickas galės dirbti ar susipažinti su įslaptinta informacija Alytaus miesto savivaldybės administracijoje, jeigu gaus Lietuvos Respublikos valstybės saugumo departamento tikrinimo išvadą ir leidimą dirbti ar susipažinti su įslaptinta informacija.

Naujam administracijos direktoriui paskirtas pareiginės algos koeficientas 16, t. y. J. Krasnickas per vieną mėnesį uždirbs per 2 tūkst. 800 eurų.

J. Krasnickas direktoriaus pareigas galės eiti tuo atveju, jeigu sulauks tam neprieštaraujančios Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) pažymos.

Pasak miesto mero Nerijaus Cesiulio, atsakymą dėl J. Krasnicko tinkamumo dirbti miesto savivaldybės administracijos direktoriumi, STT turėtų pateikti iki kitos savaitės vidurio. 

Kol bus sulauktas STT atsakymas, administracijos direktoriaus pareigas iš laikinai vadovavusio Teisės skyriaus vedėjo pavaduotojo Giedriaus Šimo perims ir taip pat laikinai eis miesto savivaldybės Ūkio skyriaus vedėja Palmira Raškauskienė. Iki G. Šimo savivaldybės administracijos direktoriumi dirbo buvęs J. Krasnicko patarėjas, socialdemokratas Rolandas Juonys, kurį miesto taryba atstatydino.

„Turiu gerų ir negerų būdo bruožų, tačiau turiu vieną vertybę – laikausi žodžio“, - prisistatydamas kalbėjo J. Krasnickas, užsiminęs apie 2008 m. buvusią ekonominę krizę ir dabar miestą apėmusią politinę krizę, taip pat pažadėjęs atstovauti ne „Litesko" ir ne Pramonės gatvėje planuojamos chemijos gamyklos, o miesto ir jo gyventojų interesams. J. Krasnickas, tarybos nariams dėkodamas už pasitikėjimą, pridūrė suprantantis, kad administracijos direktoriaus kėdėje jo lauks sunkesnis darbas, nei buvo jam užimant miesto mero kėdę.

Jeigu STT neigiamos pažymos sulauks ir artimiausiu metu administracijos direktoriaus pareigų nepradės eiti į jas paskirtas tarybos balsų dauguma palaimintas J. Krasnickas ar kitas pastovus vadovas, miesto savivaldybėje jau lapkričio mėnesį gali būti įvestas tiesioginis Lietuvos Respublikos vyriausybės valdymas.

 


Naujausios žinios

Komentarai

21
Komentuoti
Miestelenas2020-11-21
O kas renka, tokius sukčius. Mes žmonės, tai ko dabar komentuojame, kad nuknis milijoną. Dar atlyginimas 2800. Liuks. Pagyvens, o alytiskiams nuo tokių reiks bėgti, nes bus šakės mums. Gramdysime centus, o jie pyz......s iki paskutinio. Būtų gerai ir man išsisukti į savivaldybę, ten geri atlyginimai.
Hmmm2020-11-09
Zmogus bent atvirai sake kad nu....s viena kita. Milijona, netaip kaip kiti uzsislepe vage
Labai gaila2020-11-08
Su tokia valdžia Alytaus laukia nekokia ateitis.
Tai 2020-11-08
Sake ,kad nupyzdins milijona reikia laikytis zodzio.
Uk2020-11-06
Sitas buves meras prapiso milijonus, kaimietis, plugu plūgas!
Prienų torpeda 2020-11-06
Alytiškiam korumpuotiem tarybos nariam daviau į tarpkojį, tai proteliai suminkštėjo
Aš manau2020-11-06
Manau, kad Jurgio Krasnicko parinkimas į Alytaus m. savivaldybės Administracijos direktoriaus postą yra teisingas.Šis žmogus ūkiškas, protingas, turi patirties valdyme, tiesus, nebijantis pašmaištauti, pasakyti savo nuomonės. Šaunu. Sveikinimai naujam Administracijos direktoriui.
Aiktu 2020-11-06
Aiktu..... Tipo reikia dėl politinių vėjų Alytuje, bėgti iš Alytaus? Ir taip ir taip protestuoti.
Alytus 2020-11-06
Alytus vėl lenda į tą pačią duobę, kurioje buvo prieš Grigaravičių.
Na...2020-11-06
tikekimes kad gal sikart ji pasodys....
Nū va2020-11-06
Dabar Pacesos krepšinio klubui finansavimas mokesčių mokėtojų pinigų kiek reikia tiek bus.
112 Alio policija2020-11-06
Prašom pasiruošti rimtam darbui
Vagis2020-11-06
Obšiakas Alytaus bebrų pas Prienų torpedą. Ir visi bebrai į Torpedos tarpkojį sulindę buvo
Tai2020-11-06
Nu bus proga nupi....limona kita.
Bebram Alytaus2020-11-06
Sveikinam šaunuoliai. Pyzdin.....limonus ir dalinkitės kaip Daugėla. Tobulėja Alytaus bebrai. O šiaip tai jie neadekvatūs darosi. Agonija sūbatovskiui pareina
Dzūkai, dzūkai, 2020-11-06
jūs tikri pyzdukai! Kaip šitaip iš savęs dergtis? Gėda, kad toks išvis pakliuvo prie lovio! Tfu!
Gintarėlis2020-11-06
Na ką, sulaukė savo "šlovės" valandos. Galų gale galės nupy*dinti tą milijoną :(
miško grybas2020-11-06
Jurgį reikia pažinti, tai labai geras ir nuoširdus žmogus, ... tik turi priešų, kurių niekaip negali suvaldyt,- tai sarkastiškas humoras, naivus pasitikėjimas "falšyvais" " draugais" ir jo paties liežuvis,.... bet jis yra jis ir turbūt jau nepasikeis,.... LINKIU SĖKMĖS.
kests 2020-11-06
ar čia tas pats py..dukas, kuris dėjo ant lietuvos ir kuriam laurutė nedavė
KO GERO2020-11-06
puikiai tinkamas kandidatas
tiko2020-11-06
Tiko meru.
traffix.lt