1 c Alytus
Pirmadienis, Lapkričio 30d.
VideoreportažaiEismasTransportas
2020 Lapkričio 5d.
9

Paaiškėjo, kada bus atnaujintas eismas vienoje iš naujų žiedinių Alytaus sankryžų (VIDEO. FOTO)

titleNuotraukų galerija

Alytuje vienu metu prasidėjus iškart trijų žiedinių sankryžų įrengimo darbams vairuotojai nepatogumų turi Vidzgirio mikrorajone, Santaikos, Ulonų gatvėse, dalyje Topolių ir Jaunimo gatvėse eismas vyksta viena kryptimi.

Eismo dalyviai renkasi naujus maršrutus, apkraudami kitas gatves.

Vienu metu prasidėjęs trijų sankryžų „žiedavimas" sutapo tuo pat metu skirtu finansavimu. Alytaus miesto savivaldybė pasinaudojo Lietuvos automobilių kelių direkcijos lėšomis, dalis lėšų panaudota iš miesto biudžeto.

Ilgiausiai darbai užtruks Ulonų-Santaikos gatvėse, mat čia įgyvendinamas ilgametis projektas, kurio metu bus sutvarkytos gatvės ir šaligatviai, o ties išsukimais į šalutines gatves atsiras papildomos juostos.

Visos gatvės plotis nesikeis, liks 10 metrų. Po to bus sprendžiama, ar išliks sunkiasvoriam transportui leidžiamas eismas, kuris bene labiausia reikalingas pro čia tranzitu vykstantiems, daugiausia Baltarusijoje ir Lenkijoje registruotiems vilkikams.

Fotogalerija


Naujausios žinios

Komentarai

9
Komentuoti
x2020-11-09
Tai kada ir neparašė.
Jo2020-11-07
Paaiškėjo, kad niekas nepaaiškėjo...
Muilina, muilina...2020-11-06
Oras leidžia dirbti, bet reikėjo pravažiuoti savaitgalį pro Alytų - visur tylu, niekas nejuda. Ar ne per didelė prabanga, ponai? Nesitikim, kad dirbsit kaip Dubajuj - visą parą, bet nors šiek tiek padorumo reikia turėti prieš gyventojus.
Beje, Likiškėlių g. užtverta, o ženklų, kur apylanka, kaip pravažiuoti - nėra. Panašu, kad miesto valdžiai neįdomu, kas už savivaldybės langų. Blogai vertinu.
vairuotojas2020-11-06
Kada KAŠTONŲ gatvėje padarys vienos krypties eismą kur abiejose gatvės pusėse stovi pila mašinų kaip prasilenkti miesto autobusui
vairuotojas2020-11-06
Kada KAŠTONŲ gatvėje padarys vienos krypties eismą kur abiejose gatvės pusėse stovi pila mašinų kaip prasilenkti miesto autobusui
nepaaiskejo2020-11-06
niekas kada bus atidaryta o tik pazadu kruva ir daugiau nieko anksciau sake kad furos nevaziuos Ulonu ir Santaikos gatvemis bet kaip vaziavo taip ir vaziuoja o policija nieko nekontroliuoja tik pasislepus krumuose saugo trikojus atsilaisvins Skvernelis kuris gales dirbt savo megiama darba nes vyriausybeje jam nelabai tiko tai kam tie pazadai ir kam tas melas buvo zadeta padaryt Santaikos gatveje dviraciu taka bet gal jau pamirso o gal tokia mada nieko nedaryt tik pazadus dalint kaip ir Sarknickas tik zada ir nieko nedaro.
Mjooo2020-11-06
Rašinėlio pavadinimas ir jo turinys neturi nieko bendro.
ALGIS2020-11-06
nepamirsk pridaryt suliniu po ratais
STUMBRAŽOLĖ2020-11-06
kai šitas veikėjas prieš kamerą kalba - gero nelauk, statybos tęsis ilgai. jei greitai baigtųsi- kalbėtų meras.
traffix.lt