2 c Alytus
Penktadienis, Lapkričio 27d.
Koronavirusas
2020 Lapkričio 4d.
9

COVID-19 Alytuje serga daugiau nei 100 žmonių (ATNAUJINTA. PAPILDYTA)

title

Per praėjusią parą Lietuvoje patvirtinti 639 COVID-19 viruso atvejai, iš jų 5 diagnozuoti Alytaus apskrityje, praneša Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC).

Alytaus bendrovėje „Iris“ ir „Obelėlės“ lopšelyje-darželyje buvo nustatyta po 6 COVID-19 atvejus.

NVSC duomenimis, UAB „Haltex“ koronavirusas nustatytas 12 darbuotojų, Alytaus apskrities Stasio Kudirkos ligoninėje – 11 COVID-19 atvejų.

Nežiūrint minėtų skaičių, Alytaus ligoninė gali tapti rezervine nuo koronaviruso Vilniaus regiono gyventojus gydančios Vilniaus Santaros klinikos ligonine. Santaros klinikose beliko dešimt laisvų „kovidinių“ lovų, be Alytaus rezervine gali tapti Antakalnio ligoninė Vilniuje, taip pat Ukmergės ligoninė.

ATNAUJINTA

Kaip Alytausgidas.lt naujienų portalą informavo NVSC prie Sveikatos apsaugos ministerijos atstovė Justina Petrauskienė, kad naujų protrūkių per praėjusią parą nefiksuota, kaip buvo spėjama Dzūkijos sostinėje – nei AB „Snaigė“, nei keliose kitose vietose – tai nereiškia, kad situacija yra gera.

Nors Alytus COVID-19 žemėlapyje dar nėra raudonas ar geltonas, susirgimų koronavirusu skaičiai nėra itin dideli, tačiau epiodemiologus neramina, tai, kad daugeliu atveju Dzūkijos sostinėje nėra galimybių nustatyti, kur ir kaip užsikrėtė žmonės, o tai trukdo privalomos saviizocialicijos kontrolei ir viruso plitimo stabdymo procesams.   

PAPILDYTA

Šios dienos duomenimis, koronavirusu Alytaus mioeste serga daugiau nei 100, o Alytaus rajone – per 30 gyventojų.


Komentarai

9
Komentuoti
Nu,nu2020-11-05
Įdomu. Skaičiau internete straipsnį, tai net juoką sukėlė. Rašo gripu yra sergama mažiau, nei ankstesniais metais. Tai aišku, kad mažiau, nes jo pavadinimas pakeistas. Skamba gražiau. Daug žmonių sirgdavo gripu visame pasaulyje ir daug mirdavo. Taip jau būdavo ir jokios panikos nebuvo niekam. Būdavo ir karantinas ligoninėse. Neatsimenate ar ką.
2020-11-05
Iš kur melagiai žinote kiek serga, žmonės testų nesulaukia atsakymų, tai kaip gali suvaldyti ligą.
Algimantas2020-11-05
Galėtumete konkrečiau parašyti kur tie apsikrėtusieji lankėsi,kad kiti žmonės būtų atsargesni ir laikytųsi papildomų atsargumo priemonių.
To Algis gaina2020-11-05
tai bent issiblaivysi bomze :D
Ar2020-11-05
tu, GERA, dar nespjaudai iš plaučių kraujais?!
Gera2020-11-05
Try try try tryda ,su sita nesamone nera rimtesniu bedu, korona gripas nu ir kas kaip pavadinsi svarbiausia zmones mulkint ir itikint kitaip nera
(2020-11-05
Tokiems kaip As linkiu nesusirgti. Bet ir nerasinek nesamoniu. Gerai? Kaip susidursi su tuo ale gripu, tai kitaip praciulbesi.
algis gaina2020-11-04
kurwa as sergu i daba alaws negalu gert tipa
As2020-11-04
Atsibodo girdet jau kiekvieną dieną apie šitą virusą kiekvienais metais žmonės serga gripu būna ir mirčių bet va sugalvojo įdomesnį pavadinimą ir daugiau nieko neišgirsi gal jau gana durint zmones
traffix.lt