5.28 c Alytus
Penktadienis, Lapkričio 27d.
Koronavirusas
2020 Lapkričio 2d.
4

Koronaviruso atvejų židiniai Alytaus mieste – ligoninėje, „Obelėlėje“, „Sakalėlyje“ ir „Haltex“

titleAMS nuotr.

Per praėjusią parą Lietuvoje patvirtinti 837 nauji koronaviruso atvejai, informuoja Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC).

Alytaus apskrities teritorijoje COVID-19 diagnozė nustatyta 24 asmenims.

Mūsų apskrityje vakarykštę parą registruoti atvejai, NVSC epidemiologų vertinimu, susiję su šiuo metu Dzūkijos sostinėje pagrindiniais koronaviruso protrūkiais, židiniais:

  • Alytaus pradinėje „Sakalėlio“ mokykloje,

  • Alytaus „Obelėlės“ lopšelyje-darželyje ,

  • Alytaus apskrities Stasio Kudirkos ligoninėje,

  • Audėjų (Pramonės) g. 1 veikiančioje siuvimo įmonėje „Haltex“.

Atsižvelgiant į tarptautinių organizacijų rekomendacijas, Lietuvos savivaldybės pagal epidemiologinius rodiklius suskirstytos į tris zonas – geltoną, žalią ir raudoną.

Nuo šiandienos, iki lapkričio 8 d. imtinai, raudonajai zonai, kur įvedamas karantinas, priskiriamos dar trylika šalies savivaldybių, o tarp jų – besiribojančios su Alytaus – Prienų ir Varėnos rajono.

Su Alytaus rajonu besijungiančioje „raudonoje“ Marijampolės savivaldybėje karantinas galioja nuo spalio 26 d.

NVSC skaičiavimu, į raudonąją zoną patenka tos savivaldybės, kuriose sergamumas viršija 50 atvejų 100 tūkst. gyventojų, teigiamų testų dalis – 4 proc. ir daugiau, o atvejų, nesusijusių su protrūkiais ar židiniais, dalis yra 30 proc. ar daugiau per savaitę, arba tos, kuriose sergamumas bus didesnis negu 150 atvejų 100 tūkst. gyventojų ir atvejų, nesusijusių su protrūkiais ar židiniais, dalis yra 30 proc. ar daugiau per savaitę, t. y. savivaldybėje turi būti registruota ne mažiau kaip 10 atvejų per savaitę.


Komentarai

4
Komentuoti
Ji2020-11-03
O kur dingo ,peršalimo ligos,gripai,viską nurašo ant koronos,
Aha2020-11-02
Nvcs pasake kad karantinas ir viskas visus uzdaro prigasdina baudom,21amzius kitaip zmonijos nesutvarkysi tik bauginant virusu kuris buna kasmet
Valerija2020-11-02
Juokas jau iš jūsų valdininkai ima. Gal jau gana cirkintis ir tyčiotis iš žmonių. Jau visai prabludo Alytus. Nejuokinkite, o tada viską rasykite išsamiai. Pavardė, vardas, kur gyvena. O gal jis mano kaimynas, o aš nieko, net nenutuokiu. Aiškiau. Bet čia, tik cirkų, cirkas ir žmones gąsdinti, taip nereikėtų. Nes atrodo daugiau kitų ligų, kaip ir nėra, tik korona. O nuo kitų ligų , tegu gaišta liaudis. Grubiai išsireiškiau, nes taip jau yra.
juodaplaukė2020-11-02
Nu cirkų cirkai
traffix.lt