2 c Alytus
Penktadienis, Lapkričio 27d.
Koronavirusas
2020 Spalio 30d.
0

Iki lapkričio 13 d. – dar griežtesni reikalavimai renginiuose ir parduotuvėse

titleAlytausgidas.lt nuotr.

Nuo spalio 30 d., penktadienio, siekiant sustabdyti koronaviruso plitimą Lietuvoje įsigalioja griežtesni reikalavimai renginiams, prekybos vietose turės būti ribojami pirkėjų srautai, informuoja Vyriausybė. Jos sprendimu, nuo penktadienio masiniai renginiai uždraudžiami, išskyrus sporto ir kultūros renginius, kurių žiūrovų skaičius uždarose erdvėse apribotas: sporto ir kultūros renginiuose – iki 300, lauke – 400, taip pat teks laikytis dviejų metrų atstumo, dėvėti kaukes ir registruoti dalyvius.

Renginių žiūrovai ir dalyviai, išskyrus atlikėjus, taip pat aptarnaujantis personalas viso renginio metu privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones. Veido kaukių, respiratorių ar kitų apsauginių priemonių gali nedėvėti žmonės, turintys negalią, kurie dėl savo sveikatos būklės nosį ir burną dengiančių apsaugos priemonių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti sveikatai. Tokiu atveju rekomenduojama dėvėti veido skydelį.

Ribojami pirkėjų srautai parduotuvėse, prekybos centruose, turgavietėse ir kitose viešose prekybos vietose, kur turės būti sudaromas 10 kvadratinių metrų plotas vienam lankytojui.

Visi šie draudimai (kurie pilnai negalios tik laidotuvėms) įvesti iki lapkričio 13 dienos.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt