5.27 c Alytus
Penktadienis, Lapkričio 27d.
Koronavirusas
2020 Spalio 29d.
6

Alytuje daugėja susirgimų: koronavirusas palietė jau keturias švietimo įstaigų bendruomenes (ATNAUJINTA)

title

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) paskelbė spalio 29-osios, ketvirtadienio, koronaviruso infekcijos išplitimo Lietuvoje duomenis. Per vakar dieną patvirtintų naujų COVID-19 susirgusių žmonių skaičius Lietuvoje – 950, Alytaus apskrityje – 7 nauji atvejai.

Patvirtintų koronaviruso ligos atvejų skaičius šalyje – 13 tūkst. 88, sergančių žmonių skaičius –  8 tūkst. 301, izoliacijoje esančių asmenų skaičius (sergančių, sąlytį turėjusių, iš paveiktų teritorijų atvykusių, kuriems išduoti sprendimai aktualiu 14 dienų laikotarpiu) artėja link 30 tūkstančių (28 tūkst. 756).

Kaip Alytausgidas.lt naujienų portalą informavo NVSC prie Sveikatos apsaugos ministerijos Alytaus departamento Užkrečiamųjų ligų valdymo skyriaus vedėja Janina Dvilinskienė, vienoje Alytaus miesto pradinio ugdymo („Obelėlės“ lopšelio-darželio) nustatytas vienas COVID-19 ligos atvejis, darbuotojai, nustatyti sąlytį turėję asmenys – izoliuoti.  

Dar dvejose miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigose („Sakalėlio“ pagrindinėje mokykloje ir „Saulutės“ lopšelyje-darželyje) nustatyta po vieną COVID-19 ligos atvejį darbuotojoms, artimą sąlytį turėję asmenys izoliuoti.  Įstaigose sustiprintas koronavirusinės infekcijos prevencinių priemonių vykdymas.

Kaip mūsų portalui patvirtino Alytaus miesto savivaldybė, šiuo metu saviizoliacijoje yra 24 švietimo įstaigų darbuotojai bei vienas miesto savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus specialistas, o dar 20 Dzūkijos sostinės švietimiečių yra priversti atlikti COVID-19 testus.

Prie Alytaus miesto savivaldybės švietimo įstaigų, kuriose nustatyti COVID-19 atvejai, prisijungė Šv. Benedikto gimnazija, kurios viena klasė (po to, kai vienas iš mokinių turėjo kontaktą su koronavirusu sergančiu asmeniu) yra privesta mokytis nuotoliniu būdu.

Kaip Alytausgidas.lt pranešė NVSC prie Sveikatos apsaugos ministerijos Alytaus departamentas, Birutės batalione COVID-19 ligos atvejai nustatyti dviems Alytaus gyventojams, o saviizoliacijoje yra 26 asmenys.

ATNAUJINTA

NVSC Alytaus departamento teritorijoje taip pat fiksuotas atvejis, susijęs su protrūkiu Prienų greitosios pagalbos stotyje, registruoti ir šeiminiai atvejai.


Komentarai

6
Komentuoti
Mamai2020-11-01
Kam tai rūpi.Taupo,kemša į klases kiek telpa ir dar daugiau.Atrodo vadovai gyvens šimtą metų ir vadovaus.Bet turbūt premijas gaus už taupumą.Gėda.
Mama2020-10-30
Ar būtų galimybė?Kas turi galimybes,lai lieka namuose ir mokosi nuotoliniu(pradinukai.O kiti klasėj,Mokytoja iš karto visiems veda pamokas.
Joo..2020-10-30
Kaip negalima pamažint vaikų skaičiaus?ar klasėje galima tiek prifsrširuot.o juokinga nebent kol susirgs pačių vaikai ar anūksi
2020-10-30
Kas gi vaikus sužiūrės, neprieina prie suolų, nebūkit juokingi. Suaugę vaikšto tik nuo naudos prisidengę, o čia vaikai :D
Mama2020-10-30
pradinukai sugrįš į klases,ar kas pasižiūri iš šv.skyriaus ,kaip jie laikosi atstumų.O pailgintos dienos grupėse išvis visokių klasių vaikų prikišta .Kas atsakys?kur p.Valūnas žiūri,jei mokyklos nesudaro sąlygų išlsikyt atstumus.
a.2020-10-29
Tai kad Benedikte visiems nuotolinis...
traffix.lt