6 c Alytus
Antradienis, Lapkričio 24d.
Alytaus rajonas
2020 Spalio 27d.
2

Vietoje susitikimų su arbatėle – veido kaukės, pirštinės ir dezinfekciniai rankų skysčiai

titleNuotraukų galerija

Alytaus rajono senjorams bus išdalinti apsaugos nuo COVID-19 priemonių rinkiniai. Tai simbolinės dovanėlės Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga, kurią savivaldybė daugiau nei dešimtmetį mini visą spalio mėnesį.

Alytaus rajono savivaldybėje tradicija tapusius spalio mėnesio susitikimus ir pašnekesius prie puodelio arbatos šiemet pakoregavo koronavirusas. Tačiau garbaus amžiaus rajono gyventojai nepamiršti, vietoj susitikimų jiems bus išdalinti asmens apsaugos priemonių rinkiniai, kuriuose veido kaukės, pirštinės ir dezinfekciniai rankų skysčiai, padėsiantys  saugotis nuo plintančio viruso.

Simboliškai Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas, vicemerė Dalia Kitavičienė, administracijos direktorė Gintarė Jociunskaitė, pavaduotojas Virgilijus Pranskevičius, socialinės paramos skyriaus vedėja Dalia Burlinskienė pirmuosius apsaugos nuo COVID-19 priemonių rinkinius įteikė Alytaus seniūnijos Miklusėnų, Genių, Butrimiškių kaimų keliems gyventojams.

Savo seniūnijos senjorams šiandien ypač aktualias ir naudingas dovanėles išvežė Alovės seniūnė Irma Stenionienė ir Krokialaukio seniūnė Gintarė Navickienė. Apsaugos nuo Covid-19 rinkiniai artimiausiomis dienomis pasieks visas seniūnijas. Jie bus išdalinta daugiau nei 6 tūkst. rajono gyventojų vyresnių nei 65-eri metai.

Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas apgailestauja, kad šiais metais su senjorais nepavyko susitikti, pabūti drauge, pasikalbėti. „Nesaugu, todėl senjorams, linkėdami sveikatos, stiprybės, dovanojame apsaugos nuo COVID-19 rinkinius“, – sakė rajono meras.

Miklusėnų kaimo gyventoja Vida Pangonienė džiaugėsi parodytu dėmesiu ir dėkojo merui už atvežtas labai reikalingas apsaugos nuo viruso priemones: „Malonu, kad vis nepamirštat mūsų. Nors ir stengiuosi iš namų eiti retai, tačiau šios priemonės mums visiems reikalingos, tad ačiū labai“,– sakė moteris.

Alytaus rajono savivaldybės administracijos direktorė Gintarė Jociunskaitė sakė, kad apsaugos nuo COVID-19 rinkinius seniūnijų seniūnai stengsis išdalinti kuo greičiau, laikantis visų saugumo rekomendacijų. „Seniūnai vengs kontakto su gyventojais, dovanėles paliks prie namų, apie apsilankymą ir paliktą rinkinį, kuriame įdėta ir naudojimosi instrukcija, praneš pasibeldimu į duris ar langą“, – sakė direktorė.

Alytaus rajono gyventojai būtiniausiomis apsaugos priemonėmis nuo COVID-19 buvo aprūpinti ir pavasarį, kilus pirmajai viruso bangai. Tada didelio susirgimų skaičiau rajone išvengta, todėl savivaldybės vadovai tikis, kad ir dabar gyventojai bus atsakingi, o šios būtinos priemonės senjorams taip pat neleis plisti virusui.

Alytaus rajono savivaldybės meras A. Vrubliauskas kreipiasi į gyventojus ir prašo būti atsakingiems: „Mes visi turime suprasti, jog šiuo metu reikia susitelkti ir būti vieningiems. Labai svarbu laikytis visų reikalavimų, saugoti save ir savo artimus. Pristabdykime šiek tiek savo veiklas, susitikimus, pabūkime ramiai“, – sakė meras.

Rajone gyvena per 6 tūkst. pensinio amžiaus žmonių, 2 tūkst. 337 vyrų ir 3 tūkst. 779 moterų. Daugiausiai senjorų gyvena Alytaus seniūnijoje. Net 7 senoliai – 2 vyrai ir 5 moterys – yra sulaukę garbingo 100 metų amžiaus, kurie gyvena Butrimonių, Alovės, Nemunaičio, Miroslavo, Daugų ir Punios seniūnijose.

Alytaus rajono savivaldybės informacija

Fotogalerija


Komentarai

2
Komentuoti
labai2020-10-29
dėkojame viešpačiui už dovanas
Virginija2020-10-29
Šaunuolis Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas, visiems merams pavyzdys, kaip rūpintis savo rajono gyventojais, mažutėliais.
pagarba
traffix.lt