5 c Alytus
Antradienis, Lapkričio 24d.
AlytusTransportas
2020 Lapkričio 1d.
0

Užupių kapinės: 9U ir 12U maršrutai lapkričio 1–2 d. kursuoja kitokiais laikais (GRAFIKAI)

titleNuotraukų galerijaAlytausgidas.lt nuotr.

Visų Šventųjų ir Vėlinių dienomis keitėsi autobusų maršrutų 9U ir 12U tvarkaraščiai. Šiomis dienomis į Užupių kapines autobusai kursuoja dažniau. Keleivius veža dideli autobusai.

Autobuso maršrutas 12U kursuoja iki pat Miklusėnų gyvenvietės „Miklusėnai – Naujoji g. – Pulko g. – AB „Dainava“ – Užupių kapinės“.

Visi kiti minėtų dienų autobusų maršrutų tvarkaraščiai nekinta.

Atkreipiame keleivių dėmesį, kad eismo sąlygos Visų Šventųjų ir Vėlinių dienomis prie kapinių esančiose gatvėse yra labai sudėtingos. Todėl dėl itin didelių automobilių spūsčių autobusai gali nukrypti nuo tvarkaraščių laiko!

Keleivių prašome atkreipti dėmesį į stotelėse sumontuotas švieslentes (Kalniškės g., Putinai, Poliklinika, „Žuvintas“, „Volungė“, Statybininkų g., „Sodra“, Vilniaus g., Pirmojo Alytaus aikštė), kuriose rodomas realus autobusų maršrutų atvykimo laikas. Keleiviai, kurie turi prieigą prie interneto, realią autobusų maršrutų buvimo vietą gali stebėti nuotoliniu būdu internete ČIA bei mobiliesiems telefonams skirtoje nuorodoje ČIA – aktyvuojant skiltį „Rodyti transporto judėjimą“.

Kapinių lankytojų prašome neužstatyti žiedo ties galutine autobusų maršrutų stotele „Užupių kapinės“, kad didieji maršrutiniai autobusai galėtų pravažiuoti.

Taip pat primename, kad autobusuose reikia dėvėti kaukes ir laikytis saugaus atstumo tarp keleivių.  Saugokime savo ir aplinkinių sveikatą.

Iš anksto dėkojame už supratingumą!

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt