5 c Alytus
Antradienis, Lapkričio 24d.
Politika
2020 Spalio 26d.
1

Rinkėjai Dainavos ir Sūduvos pietinėje apygardose rinkosi dabartinius ministrus

titleAlytiškiai ir apylinkių gyventojai prisidėjo, kad į Seimą būtų perrinkti dabartiniai ministrai (iš kairės) A. Palionis ir K. Mažeika

Alytiškiai ir apylinkių gyventojai, daugiausia balsavę Alytaus (nr. 30) ir Dzūkijos (nr. 69) apygardose, savo balsus atidavė ir Dainavos (nr. 67) bei Sūduvos pietinės (nr. 63) apygardos apylinkėse.

Dainavos apygardoje, kuriai buvo priskirtos Butrimonių, Genių, Mikalavo, Miklusėnų, Pivašiūnų, Raižių, Vaisodžių ir kitos apylinkės, į Seimą buvo išrinktas Andrius Palionis. Lietuvos socialdemokratų darbo partijai (LSDDP) atstovaujantis dabartinis Žemės ūkio ministras A. Palionis gavo 58 proc. rinkėjų balsų, nugalėjęs Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) atstovę Jūratę Zailskienę (37,65 proc.).

Sūduvos pietinės apygardos, kuriasi priklausė ir Geištarų, Kumečių, Luksnėnų, Miroslavo, Parėčėnų, Santaikos, Simno, Ūdrijos ir kitų apylinkių rinkėjai, į Seimą išrinko Kęstutį Mažeiką. Dabartinis Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) Aplinkos ministras K. Mažeika sulaukė 57,85 proc. balsų ir aplenkė konservatorių Vaidą Šalaševičių (38,61 proc.).

Abu į Seimą išrinkti dabartiniai ministrai K. Mažeika ir A. Palionis – alytiškiams ir  apylinkių gyventojams gerai pažįstami politikai, jie aktyviai dalyvavo Alytaus gaisro gesinime ir kovojo su jo padariniais, tiesa, Aplinkos ministras buvo įsivėlęs į ne tik geruoju nuskambėjusias istorijas Dzūkijoje, t. y. Daugų (Didžiulio) ežere, Punios šile, Žuvinto rezervate ir pan.  


Komentarai

1
Komentuoti
Pramušė... 2020-10-26
Vata sudirbo..
traffix.lt