5.27 c Alytus
Penktadienis, Lapkričio 27d.
Laisvalaikis ir kultūraVerslasKoronavirusas
2020 Spalio 21d.
4

Naktiniai barai galės dirbti tik iki vidurnakčio

titleAlytausgidas.lt nuotr.

Vyriausybė pritarė projektui, kuriuo bus siekiama per artimiausias dvi savaites, iki šių metų lapkričio 8 dienos, stabdyti koronaviruso infekcijos plitimą pritaikius papildomus apribojimus.

Projekte  nustatytas  laisvalaikio, pramogų, renginių, viešojo maitinimo ir kitų vietų lankytojų privalomas registravimas.

Pasak projekto rengėjų, „... dėl nepakankamų priemonių labai sunku atsekti kontaktinius asmenis asmenų susibūrimo vietose, ypač baruose, naktiniuose klubuose ir kitose pasilinksminimo vietose, pritraukiančiose didelius lankytojų srautus“ bus trumpinamas maitinimo įstaigų, restoranų, kavinių, barų, naktinių klubų ir kitų pasilinksminimo vietų darbo laikas, o šių įstaigų veikla bus vykdoma nuo 7 iki 24 valandos.

Kadangi vidurnaktis yra tas laikas, kai klientai į naktinius barus ar klubus atvyksta arba būna neseniai įėję, projektas reiškia, kad minėtos įstaigos veikti negalės arba dirbs tik iš dalies.

Vien Alytuje šis valdžios sprendimas, kad negalės tinkamai veikti (arba iki lapkričio 8 d. apsispręs neveikti), palies mažiausia trys naktinio pasilinksminimo vietas – „Amigo“, „Domino“, „Elit“ klubai, taip pat barus.

Darbo laiko ribojimai nebus taikomi tais atvejais, kai maistas tiekiamas išsinešti arba pristatomas kitais būdais, kai viešasis maitinimas teikiamas įmonių, kuriose vykdomas pamaininis darbas, darbuotojams šių įstaigų teritorijose ir patalpose.

Lankytojų registracija nebus vykdoma, kai maistas tiekiamas išsinešti arba pristatomas fiziniams ir juridiniams asmenims kitais būdais. Taip pat registracija nebus privaloma ir viešojo maitinimo paslaugas teikiančių įmonių, kuriose vykdomas pamaininis darbas, darbuotojams.

Darbo laikas nebus apribotas kazino ir lošimo automatų, bingo salonų, lažybų ir totalizatorių punktuose, jei šiose vietose neteikiama viešojo maitinimo paslauga.


Komentarai

4
Komentuoti
Tikriausiai2020-10-24
Tą koroną reiktų paskelbt Lietuvos partizanais.... Dieną nepavojinga, po barus galima tūsintis , o nuo dvyliktos išlys ir dubasinti lankytojus ims...
o tai 2020-10-22
cia dar yra naktiniu baru ir jie neuzdaryti
PUŠIS2020-10-21
PUŠIS VEIKS KAIP IR VEKĖ. JOKIA KARONA ČIA NEBAISI. APSAUGA STIPRI ANT DURU STOVI IR VIRUSO NEŠIOTOJU NEPRALEIDŽIA.
Hu2020-10-21
Gaila... aš išvis tas snukiadaužių skyles uždaryčiau amžiams.
traffix.lt