5 c Alytus
Antradienis, Lapkričio 24d.
Rėmėjų turinys
2020 Spalio 19d.
0

Drabužių tendencijos 2021-iesiems

title

2020-iesiems skaičiuojant paskutinius mėnesius iki naujųjų metų, galvoje nejučia ima suktis mintys apie šiais metais jau nuveiktus darbus ir ateities planus. Kokius tikslus išsikelti ateinantiems metams? Į kokias srities koncentruotis labiausiai? Ką naujo į gyvenimą atneš ateinantys metai? O taip pat ir – dėl ko sekančiais metais pasaulis kraustysis iš proto?

Žvelgiant iš mados pasaulio perspektyvos, jau yra aišku, kokie rūbai bei aksesuarai bus iš prekių lentynų iššluojami greičiausiai. Visus juos galima suskirstyti į penkias kategorijas:

Pagrindinės sezono spalvos. Ateinantieji metai neabejotinai įneš daugiau gyvybingumo ir nuotaikos į kasdienybę savo koloritu. Šiais metais madingas pastelines spalvas bei žemės atspalvius pakeis ryškios spalvos. Parduotuvių lentynose rudus, rusvus, pilkus, samanos spalvos rūbus pakeis raudoni, violetiniai, geltoni, žali bei blyškūs rožiniai atspalviai. Taip pat bus madingi mėlynai žali atspalviai. To nereikėtų išsigąsti, kadangi madingųjų atspalvių paletėje ką nors tinkamo ir patinkančio sau ras kiekvienas. Vienam galbūt arčiau širdies akį patraukianti ryški raudona spalva, kitas rinksis ramų ir „vėsesnį“ prinokusios vyšnios spalvos ar alyvinį atspalvį. „O kaip balta ir juoda spalvos?“, - paklausite. Jos, be abejonės, nesensta ir mados pasaulyje savo pozicijų niekuomet neužleidžia. Todėl, galima teigti, kad saugus pasirinkimas bet kokiu atveju.

Platūs siluetai. Jeigu spėjote pamilti laisvo silueto rūbus, tuomet galite būti ramūs – jie dar ir ateinantį sezoną nesitrauks iš populiariausiųjų sąrašo. Tai reiškia, kad patogumas drabužių atžvilgiu išieka didžiausiu prioritetu madoje ir kasdieniame gyvenime. Ateinančio sezono TOP bus klasikinio kirpimo ir nuo kelių į apačią platėjančios kelnės. Viršutinė aprangos dalis taip pat išliks plačių proporcijų. Tai reiškia – neprigludusi, laisva ir nevaržanti judesių. Naujove galima vadinti tai, kad aprangoje atsiras daugiau asimetrijos ir akiai neįprastų sprendimų.

Jeigu jūsų garderobo pagrindą sudaro suknelės ir sijonai, žinutė jums! Suknelės ateinantį sezoną bus neaptemtos. Dažniausiai vyraus A formos bei tiesios suknelės. Jos kaip ir praėjusį sezoną bus madingos ilgos. T. y. ilgis varijuos nuo tokio, kuris dengia kelius ir tokio, kuris „šluoja“ žemę.

Audiniai su raštais ir kita spauda. Ir vėl iš aukštosios mados olimpo nesitrauks raštai, ornamentai bei audiniai su spauda. Madinga bus viskas, kas yra dryžuota, languota ar marginta įvairiomis formomis, paveikslėliais, užrašais, gėlėmis ir pan. Ar pamenate pernai vasarą buvusius itin populiarius rūbus su animacinių filmukų bei kino filmų personažų atvaizdais? Jie taip pat sugrįš ateinančią vasarą ir, be abejonės, mėgins dar kartą pavergti jūsų širdį.

Raštais bei užrašais marginti audiniai pasirodys visose drabužių kategorijose. Ne išimtis ir sportinė apranga: sportinės kelnės, marškinėliai, džemperiai, striukės. Jeigu savo prioritetu laikote ne tik patogumą, bet ir stilių, užmeskite akį į www.SIL.lt naujienas.

Daugiau spindesio, daugiau blizgesio! Ar pamenate, kiek kartų esate ištarę ką nors panašaus į: „Koks gražus megztinis! Tačiau labai blizgus“, „Kaip norėčiau tokio sijono, bet jis labiau šventėms nei nešiojimui į darbą. Pernelyg blizga“ ir pan. Tokias frazes galite pamiršti, nes ateinantieji metai bus kitokie. 2021-ieji nuostabūs tuo, kad kiekviena diena bus lyg šventė – kupina žėrėjimo ir blizgučių. Mat privalomų turėti ateinantį sezoną aprangos, aksesuarų ar avalynės sąraše neabejotinai pirmumo teisę turės blizgūs audiniai, detalės, akcentai. Žėrės viskas, kas tik gali žėrėti! Todėl pamatę patinkantį blizgų rūbą nebedvejokite, puoškitės ir... Sublizgėkite!

Lateksas, vinilas, plastiko detalės. Dėl ateinantį sezoną išaugusio dėmesio blizgesiui, natūralu, kad mūsų spintose greičiausiai vietą atras ir apranga iš latekso ir vinilo. Ypatingai ta, kuri puošta kutais. Latekso ir vinilo bei kutų derinys atsiras ne tik suknelėse, sijonuose, bet ir tunikose, marškinėliuose ir net kelnėse.

Taip pat ateinantį sezoną galima pavadinti neįprastu dėl ypatingo dėmesio plastikinėms detalėms. Įdomu tai, kad laikotarpiu, kuriame itin populiarėja tvarios ir ekologiškos prekės, į geidžiamiausiųjų sąrašo viršų ganėtinai paprastai iškopė ir plastikas. 2021-aisiais pastarojo netruks tiek aprangoje, tiek aksesuaruose (ypatingai rankinės, kuprinės), tiek avalynėje. Reikia pripažinti, kad tai ganėtinai prieštaringai sutikta mados tendencija pasaulyje, dėl kurios diskusijos netyla iki šiol.

 

 


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt