6 c Alytus
Antradienis, Lapkričio 24d.
Alytus112
2020 Spalio 20d.
22

Vyriausiojo miesto architekto kabinete ir namuose atlikta krata, paimti dokumentai (Alytaus m. savivaldybės komentaras)

titleAlytausgidas.lt

Alytaus miesto savivaldybėje pirmadienį  apsilankė kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimų skyriaus pareigūnai. Šaltinių teigimu, jie atliko kratą Alytaus miesto vyriausiojo architekto Mindaugo Matažinsko kabinete.

Portalui Alytausgidas.lt M.Matažinskas teigė, kad vyksta ikiteisminis tyrimas, jis kviečiamas rytoj į apklausą kaip liudytojas, komentuoti daugiau šiuo klausimu nieko negalintis.

 Alytaus apskrities vyriausiojo apskrities komisariato atstovai portalui Alytausgidas.lt patvirtino, kad pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal du LR Baudžiamojo kodekso straipsnius: Dokumento suklastojimas ar disponavimas suklastotu dokumentu bei Melagingos informacijos pateikimas siekiant įgyti dokumentą.

Ikiteisniame tyrime įtarimai iki šio momento niekam nepareikšti.

PAPILDYTA. Alytaus miesto savivaldybės komentaras:

Alytaus miesto savivaldybės administracijos Architektūros, urbanistikos ir žemėtvarkos skyriaus vedėjo pavaduotojo, savivaldybės architekto Mindaugo Matažinsko kabinete teisėsaugos pareigūnai, atlikdami ikiteisminį tyrimą dėl galimo dokumento klastojimo ir apgaulingos informacijos pateikimo norint gauti dokumentą, atliko procesinius veiksmus. Jų metu paimti atitinkami dokumentai bei darbo priemonės.

Atkreipiame dėmesį, kad dar rugsėjo pradžioje Alytaus miesto savivaldybės administracija pareiškimu dėl galimo dokumento suklastojimo bei melagingos informacijos pateikimo siekiant įgyti dokumentą iš Alytaus miesto savivaldybės administracijos kreipėsi į Kauno apygardos prokuratūrą dėl vieno pareiškėjo pateiktų galimai suklastotų dokumentų.

Rugsėjo viduryje Alytaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas informavo savivaldybę, kad jos pareiškimo pagrindu pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Taip pat atkreipiame dėmesį, kad agentūros BNS cituojamas teiginys, kad Alytaus apskrities policijos atstovės spaudai teigimu, tyrimas pradėtas gauto pareiškimo pagrindu „dėl Alytaus miesto savivaldybei priklausančių patalpų, esančių Audėjų gatvėje, atidalinimo teisėtumo ir dokumentų rengimo galimo klastojimo“ ne visiškai atitinka tikrovę.

Patalpos, kurias siekta atidalinti, nepriklauso ir niekada nepriklausė Alytaus miesto savivaldybei.


Komentarai

22
Komentuoti
Ir ką tas Bakas2020-10-22
per 4 metus Seime Alytui gero padarė? Net valstiečiams netiko, ką jau kalbėti apie kitas partijas.
Uošvė2020-10-21
Gaus per ausį ir Pukelis diržo duos kad neišsipirko
Privalo2020-10-21
matažinskas įrodyti, iš kur namai atsirado Kurorte...
Balsuokime už Baką! Tik už Baką, kad išdraskytų konservatorių, masiulininkės, jos žentelio , socdemų lizdus savivaldybėje.
Mąstykime!
jo2020-10-21
Seniai laikas buvo, galetu patikrinti is kokiu lesu namas kurorte atsirado ir automobiliai nepigus
Grotos2020-10-20
Šito veikėjo kabinete seniai reikėjo įrengt grotas ant langų ir durų. Niekas nesistebėtų dėl ko grotuotas sėdi. Kartu gi dalinosi su politikais.....NM, JK, JS,.....
Uošvė2020-10-20
Mindaugai, nekreipk dėmesio, mes kartu darėm , visi tave palaikysime per visus lygius, pagarbiai Nijolė ir Co : JK, JS, EČ, SUKEV, TORPEDA
pritariu2020-10-20
Jiems nei gėda nei negražu, tiek metų dauguma sėdi ir nesusitvarko ..ir dar kaip lupasi ...reklamuojasi...fui..
Gėda2020-10-20
Dieve, o uošvytė visur nuotraukose savo kreivus dantis rodo...mat žentelis įtaisė į šiltą vietelę...vagia pinigus iš mūsų visų...
Masiulio sekėja...
Jau anekdotai Alytuje sklando apie jos tą žentelį ir ją... Susiruošė moterişkė net į Seimą...Dar nepasisotino...
Gèda, svetima gėda!
Negražu2020-10-20
Labai jau daug skandalų savivaldybėj, metai iš metų gal dirbkit dėl Alytaus o ne dėl savo interesų. Atlyginimai tik didėja.
kests2020-10-20
Visą tą Nijolės bažnyčią aptverti spygliuota viela, pastatyti sargybinius su automatais ir kol nepradės dirbti miestui(kaip žadėjo) neišleisti
PR2020-10-20
Na pagaliau pajudėjo ledai, gal jau vienąkart šito aferisto "darbelius" ištrauks į dienos šviesą !
Kaimas2020-10-20
Užtat NZT dokumentus gamina/klastoja nebaudžiami
Tik siaip2020-10-20
Krata pas liudininką.....:)
2020-10-20
Ale jūs visi tik apvaryti merą ar kitus žmones.Jūs žinot kodėl dokum.paėmė,?ne ,bet sėdit ir diskutuojat .Meras ,o savęs paklausėt kiek šitas jaunas žmogus padarė dėl miesto.Jūs galvojat jis vienas toks pažiūrėkit seimo nariai ką išdirbinėja ko pasiėmę,bobas keičia kaip kojines ir vaikus savo vardu registruoja,o jūs žiūrit mero mūsų.
Tai2020-10-20
Dėl mero sklypo ir užvirė krata, matyt nori išsiaiškinti meras ar nebuvo didesniu.
Kur meras2020-10-20
Kur meras dingo nieko nepasisako?
ALGIS2020-10-20
va kodel tel. ragelio nekele visa sav. o taip norejau uzsirasyt i eile sklypui rubliovkoj gauti. Dabar liko tik daugu g bendrabutis
Nieko gero2020-10-20
Nieko gero iš mero
Motozinskas 2020-10-19
Yra Liberal MOksstutienes zentelis
Minededas uzdainavo!2020-10-19
Pagaliau ir sitas tikru namas!
Nu2020-10-19
Čia labai naujų tarybos narių nemažas indėlis.
Nu2020-10-19
Laba diena
traffix.lt