6 c Alytus
Antradienis, Lapkričio 24d.
112Nusikaltimai
2020 Spalio 19d.
0

Ligoninėje mirė plėšikų padegtas Lazdijų gyventojas

title

Policija informuoja, kad šeštadienį Kauno klinikose mirė  lazdijietis G. V. Nuo plėšikų jis nukentėjo po itin žiauraus užpuolimo savo namuose.

Spalio 12 dieną Lazdijus ir visą Lietuvą sukrėtė itin brutalus ir žiaurus plėšimas. Apie 13 val. Lazdijuose Kauno gatvėje į gyvenamąjį namą, įsiveržę trys kaukėti vyriškiai, surišo namuose buvusias 36-erių metų moterį ir trylikametę jos dukrą, taip pat į namus grįžusį 43-ejų metų namo savininką. Grasindami daiktu, panašiu į pistoletą, reikalavo pinigų, moteriai nuo pirštų numovė ir pasiėmė du auksinius žiedus, iš piniginės pagrobė du šimtus eurų. Kaukėti asmenys apipylė namo savininką, įtariama, degiu skysčiu ir jį padegė. Kilus gaisrui užpuolikai pasišalino.
    Namo savininkas dėl nudegimų pristatytas į Lazdijų ligoninę, vėliau pervežtas į Kauno klinikų reanimacijos skyrių, tačiau deja, medikams gyvybės išgelbėti nepavyko.
    Pirmas įtariamasis buvo sulaikytas spalio 13-osios paryčiais 05.18 val. Vilniuje, bendradarbiaujant su  Vilniaus apskr. VPK Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnais. 28-erių metų vyras teisėsaugai žinomas. Teistas už plėšimą, sukčiavimą, viešos tvarkos pažeidimą.
    Antras įtariamasis, sulaikytas Lazdijų rajone spalio 13 d. 8.30 val. bendros priemonės su Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnais. 22-ejų metų vyras teistas už vagystes, plėšimą, viešosios tvarkos pažeidimą.
    Trečias įtariamasis sulaikytas tos pačios dienos popietę apie 15 val. Varėnoje. Sulaikė Alytaus apskr. VPK pareigūnai. 26-erių metų vyras teisėsaugai taip pat žinomas, teistas už vagystes, viešosios tvarkos pažeidimą, neteisėtą disponavimą narkotinėmis psichotropinėmis medžiagomis, nesunkų sveikatos sutrikdymą, sukčiavimą, turto sunaikinimą ar sugadinimą, dokumentų klastojimą.
    Ketvirtą įtariamąjį, spalio 14 d. apie 17.20 val. Vilniuje, sulaikė Alytaus apskr. VPK pareigūnai. 20-metis vyras neteistas.

Pasak policijos atstovų, tikėtina, kad ikiteisminio tyrimo įtarimai bus perkvalifikuoti į nužudymą.
    


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt