11.96 c Alytus
Ketvirtadienis, Spalio 29d.
SportasRankinis
2020 Spalio 17d.
0

Į aukščiausią Lietuvos lygą grįžę moterys ir BHL laimėję vyrai varžovus įveikė tuo pačiu rezultatu (VIDEO. FOTO)

titleNuotraukų galerijaDomanto Aleksyno nuotraukos

Alytuje vyko rankinio šeštadieniis. Sporto sirgalius į areną sukvietė Dzūkijos sostinės rankinio komandos – į aukščiausiąją lygą sugrįžusi moterų ekipa ir į Baltijos lygą (BHL) po trijų dešimtmečių sugrįžę vyrai.

Į aukščiausiąją Lietuvos moterų rankinio lygą sugrįžusios Alytaus „SRC-Margirio“ rankininkės rezultatu 33:29 įveikė SK „Molėtus“.

Rasos Lugauskienės auklėtinių gretose rezultatyviausia buvo Gabrielė Paukštytė (15 įvarčių), Deimantė Burbaitė (7) ir Viktorija Kašėtaitė (4).

Tokiu pat santykiu – 33:29 – pergalę šventė ir Alytaus „Varsos-Stronglaso“ vyrai, nugalėję daugkartinį Lietuvos čempioną Klaipėdos „Dragūną“.

„Džiaugiuosi pergale, ypač prieš tokįi varžovą, kaip Klaipėeda. Raktas į pergalęe mums buvo gynyba. Puolime prisidėjau, smagu, kad sužaidžiau bene rezultatyviausias savo rungtynes šiame sezone. Sekėsi ne tik pataikyti, tačiau ir realizuoti, regis, visus mestus metimus“, – pasirodymu liko patenkintas, Alytaus sirgaliams už palaikymą dėkojo varsietis žaidėjas Tautvydas Petrušauskas. Jo, pelniusio 6 įvarčius, taip pat Žygimanto Micevičiaus (priešininkų vartininką nuskriaudusio net 13 kartų), žaidimą išskyrė rungtynes komentavęs Alytaus rankinio treneris Vladas Zokas.

„Manau, Alytus gerokai pasistengė, padarė mažai klaidų. Mūsų klaidų buvo per daug, man ir vartuose prastai sekėsi, toks rezultatas ir išėjo. Žaidimas dėl keturių taškų motyvuoja dvigubai ir visada stengiamės laimėti“, – komentavo nuo 2017-ųjų Lietuvos aukščiausios lygos čempionate karaliaujančio Klaipėdos „Dragūno“ vartininkas Benediktas Pakalniškis, pridūręs, kad Alytus gerai padarėe, jog nusprendėe žaisti ir Baltijos rankinio lygoje.

Alytaus „Varsos-Stronglaso“ įvarčiai:  13 – Ž . Micevičius, 6 – T. Petrušauskas, po 4 – Remigijus Čepulis ir Vilius Juozaitis, po 2 – Gintautas Adamkevičius ir Šarūnas Krisiulevičius, po 1 – Rokas Lastauskas ir Aurelijus Sabonis.

Tiek Baltijos, tiek Lietuvos rankinio lygoje (Alytausgidas.lt pastaba: Alytus ir dar 3 mūsų šalies komandos dalyvauja abejose) Egidijaus Petkevičiaus su asistentais treniruojami „Varsos-Stronglaso“ vyrai yra iškovoję po 4 pergales.

Po pergalės prieš Klaipėdos „Dragūną“ varsiečiai pakilo aukštyn tiek LRL, tiek BHL turnyrų lentelėse: Lietuvoje alytiškiai antrą-trečią vietas (po 9 tašk.), o Baltijos šalyse – penktą-šeštą pozicijas (7 tašk.) dalijasi su ta pačia Vilniaus „Šviesa“.

Fotogalerija

  • Į aukščiausiąją Lietuvos moterų rankinio lygą sugrįžusios Alytaus „SRC-Margirio“ rankininkės su trenere  R. Lugauskiene

Naujausios žinios

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt