10.8 c Alytus
Ketvirtadienis, Spalio 29d.
Alytus
2020 Spalio 16d.
0

Europinių apdovanojimų publikos numylėtinis – Alytaus bendruomenės centro projektas

titleAlytaus miesto bendruomenės centro vadovę L. Trainavičienę (viduryje) su europiniu pasiekimu sveikina miesto meras N. Cesiulis ir jo pavaduotoja Jurgita ŠukevičienėAMS nuotr.

Briuselyje (Belgija) vykusiuose Europos Komisijos apdovanojimuose „Regiostars Awards 2020“ Alytaus bendruomenės centro kartu su partneriais iš Elko (Lenkija) miesto vykdomas projektas „Laikas pokyčiams“ tapo Europos publikos numylėtiniu.

Šis projektas pateko tarp dvidešimt penkių penkiose kategorijose vertinimui nepriklausomos žiūri atrinktų projektų, kurių iš visos Europos valstybių buvo net 206. Alytiškių projektas sulaukė didžiausio visuomenės palaikymo balsuojant ir įvertintas publikos prizu.

Alytaus miesto savivaldybės vadovai pasveikino Alytaus miesto bendruomenės centro direktorę Loretą Trainavičienę su svarbia pergale ne tik jų centrui, bet ir visam Alytui.

Miesto meras Nerijus Cesiulis džiaugėsi, kad mūsų projektai pripažįstami ne tik miesto, regiono ar Lietuvos, bet ir Europos Sąjungos mastu.

„Mes labai džiaugiamės, kad turime žmonių, kurie tokius projektus įgyvendina. Ir pirmiausia, kad projektas yra ne tik veikla, bet tai yra idėja, ką mes norime padaryti ir ką siekiame juo pakeisti. Didžiuojuosi ir linkiu, kad tų apdovanojimų būtų dar ne vienas, ir kad jūsų veikla rūpinantis jaunais žmonėmis, įtraukiant bendruomenę, būtų kuo platesnė. Labai tikimės, kad tų projektų bus daugiau, o mes prie jų stengsimės prisidėti“, - sakė meras.

Projekto metu vyko bendros Lietuvos ir Lenkijos vaikų ir jaunimo stovyklos, išgyvenimo treniruotės, darbas su jaunimu gatvėse, dalinantis žiniomis ir patirtimi įgyvendinant gatvės jaunimo įtraukimo į visuomenę programą.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt