11.47 c Alytus
Ketvirtadienis, Spalio 29d.
Politika
2020 Spalio 16d.
3

V. Šalaševičius: „Dėkingas esu už kiekvieno iš Jūsų pasitikėjimą ir palaikymą“

titleKandidatas į Seimą Sūduvos pietinėje apygardoje Vaidas Šalaševičius

Nuoširdus AČIŪ visiems už man parodytą pasitikėjimą pirmajame Seimo rinkimų ture, labai dėkoju ir tiems, kurie buvo pilietiški, dalyvavo Seimo rinkimuose, nors ir palaikė kitus kandidatus.

Iš širdies AČIŪ tariu ir savo komandai, šeimai bei TS-LKD kolegoms.

Džiugina tai, ką visa TS-LKD komanda sekmadienį pasiekė Lietuvoje, tačiau tai tik pirmas rinkimų etapas ir padaryta pusė darbo.

2-asis rinkimų turas – vos po geros savaitės. Sūduvos pietinėje apygardoje, kur 2-ajame ture susitiksiu su LVŽS kandidatu Kęstučiu Mažeika, jau po 1-ojo rinkimų turo užsitikrinusiu vietą Seime, prašau palaikyti mane.

Kviečiu balsuoti už mane ne tik tuos, kurie jau balsavo 1-ajame ture, bet ir tuos, kurie palaikė kitų partijų kandidatus. Man svarbus kiekvienas Sūduvos ir Dzūkijos krašto žmogus, nepaisant jo politinių pažiūrų ar įsitikinimų.

Dėkingas esu už kiekvieno iš Jūsų pasitikėjimą ir palaikymą.

Jūsų kandidatas Vaidas Šalaševičius

Politinė reklama. Bus apmokėta iš kandidato V.Šalaševičiaus rinkimų sąskaitos. Užs. Nr. 2020/10/16-2


Komentarai

3
Komentuoti
konservata2020-10-17
kai buvęs pionierius tampa komjaunuoliu, po tokomunistu, o galų gale pakeičia spalvą ir pasivadina konservatoriumi. Konservatorium jis netampa - tampa konservatnyku, nes gali vadintis kuo nori, o galvoje vis tiek sovietinė vata...
2020-10-17
Vien balsuočiau už šį kandidatą, kad tik Šarknickas nepatektų į Seimą - man Alytaus m. gyventojui gėda už visus Šarknicko viešus nusikalbėjimus, tokiems diletantams ne vieta Seime...
Dainius2020-10-17
Šitas tai žiaurus
o partija tai tragedija :D
traffix.lt