7 c Alytus
Trečiadienis, Lapkričio 25d.
Alytaus rajonas
2020 Spalio 12d.
0

Asociacija „Daugų kraštas“ paminėjo 20-metį

titleNuotraukų galerijaE.Volungevičiūtės nuotraukos

Bendruomenė kuriama stipriais atsidavimo, rūpesčio, geraširdiškumo pamatais. Būdami skirtingų interesų, nuomonių, charakterių, randame bendrą kalbą, veikiame drauge. Nes kiekvienas suprantame, kad stengiamės vardan savęs ir šalia esančio.

Šventinį renginį pradėjo jaunieji Daugų  kultūros namų dainininkai Aida ir Jokūbas (vad. Ilona Zapolskienė).  Jie atliko dainą „Mūsų namai“. Vakaro vedėjai – vienas iš bendruomenės įkūrėjų, Ramūnas Bielevičius ir dabartinė asociacijos pirmininkė Raimonda Šilalienė – pasveikino visus atvykusius į bendruomenės „Daugų kraštas“ 20-mečio sukaktį. Pasveikinti bendruomenės atvyko Alytaus r. savivaldybės mero patarėja Dalia Paulauskaitė, Daugų seniūnijos seniūnė Irma Kašėtienė, Alytaus miesto mero pavaduotoja Jurgita Šukevičienė, Daugų miesto įstaigų ir draugijų atstovai.

Kiekvieno žmogaus didesnis ar mažesnis indėlis į bendrą kultūrą, jos plėtojimą, bendruomeniškumą yra be galo svarbus. Šventės metu buvo padėkota buvusioms bendruomenės pirmininkėms Ramunei Gaisrienei bei Andrei Zenevičienei, nariams, kurie įkūrė bendruomenę bei visiems nariams už visuomeninę veiklą ir aktyvų dalyvavimą bendruomenės kultūrinėje, edukacinėje  veikloje. Susirinkusiems dainas dovanojo Daugų moterų ansamblis „Suvingio banga“ (vad. Stasė Maževičienė) ir kultūros namų moterų ansamblis „Vėrinys“ (vad. Vidas Balkus).

Projektas „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“  skelbė bendruomenių įtinklinimo projekto konkursą. Asociacija „Daugų kraštas“ teikė paraišką ir laimėjo 1000 Eur prizą. Projekto metu buvo sukurta internetinė svetainė Daugukrastas.lt, kurioje buvo galima siūlyti idėjas Daugams. Komisija išrinko 5 idėjas, už kurias vyko balsavimas. Renginio metu buvo paskelbti balsavimo rezultatai ir pynėjos Rasos Aleksandravičienės darbais apdovanoti  idėjų autoriai.

Šventinį renginį vainikavo tarpukario dainų koncertas, kurį atliko žinomi operos solistai Liudas Mikalauskas ir Egidijus Bavikinas.

Kurkime, džiaukimės, svajokime, sportuokime, keliaukime, generuokime naujas idėjas, kurios virstų darbais. Ir darykime visa tai kartu. Dėkojame visiems, kurie tą vakarą buvote kartu.

Dėkojame LR Žemės ūkio ministerijai ir Alytaus r. savivaldybės administracijai už renginio finansavimą.

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt