9 c Alytus
Pirmadienis, Spalio 26d.
112
2020 Spalio 13d.
2

Sulaikytas vienas Lazdijų egzekucijos įtariamųjų

title

Alytaus apskrities vyriausiasis policijos komisariato atstovė Kristina Janulevičienė informavo, kad sulaikytas vienas įtariamųjų plačiai nuskambėjusioje Lazdijų plėšimo istorijoje.

Prie sulaikymo prisidėjo ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnai.

Pirmadienį Lazdijuose, į gyvenamąjį namą įsiveržė trys kaukėti asmenys, kurie surišo moterį (g. 1984 m.), nepilnametę (g. 2007 m.) ir vyrą (g. 1977 m.), bei, grasindami daiktu, panašiu į pistoletą, reikalavo pinigų, pagrobė du auksinius žiedus ir 200 eurų. Kaukėti asmenys padegė vyrą, kuris paguldytas į ligoninę. Vėliau nukentėjęs vyras perkeltas į Kauno klinikas.Moteris ir nepilnametė į gydymo įstaigas nesikreipė. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 181 str. 2.

Kaip rašo  Delfi.lt  žurnalistė Vilma Danauskienė, nukentėjusysis yra  lazdijiškis Giedrius Vilčinskas, dar žinomas Upelinio pravarde, liūdnai išgarsėjo 2015-aisiais, kai vairuodamas jam priklausantį automobilį „Peugeout“, rugpjūčio 27-osios naktį nestojo stabdomas Druskininkų savivaldybės teritorijoje Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Lazdijų rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus pareigūnams. Persekiojant kontrabandininkus, iš pasieniečio paleisto ginklo buvo sužeistas „Peugeout“ sėdėjęs 18-metis Alytaus miesto gyventojas Edgaras Balčius, kuris vėliau ligoninėje mirė.

 


Komentarai

2
Komentuoti
Kaip mirtinai pašautas2020-10-14
sugebėjo pabėgt?
Jurga2020-10-13
Cia is tos istorijos "vyras" kur kazkada buvo jaunas vaikinukas pasautas mirtinai pasienieciu pareigunu kur pabego ir buvo visiskai isteisintas....lazda visada su dviem galais liudna bet teisinga liudna tik kad toki abugeliai rizikuoja savo seimos gerove....
traffix.lt