11.96 c Alytus
Ketvirtadienis, Spalio 29d.
Sportas
2020 Spalio 13d.
0

Alytiškis – Lietuvos čempionato ir svarsčių kilnojimo nuotolinių varžybų medalininkas (FOTO)

titleNuotraukų galerijaSvarsčių kilnojimo čempionato ir nuotolinių varžybų medalininkas V. Marčiulaitis

Visų spalvų medalius pastaraisiais mėnesiais į Alytų parvežė Virginijus Marčiulaitis. Naujausias sporto entuziasto pasiekimas – Lietuvos svarsčių kilnojimo federacijos (LSKF) dvikovės čempionato medalis.

Savo amžiaus (40-49m.) ir svorio (iki 95 kg) kategorijoje V. Marčiulaitis Naujasodyje (Molėtų r.) vykusiose varžybose iškovojo bronzą. Dvikovėje buvo kilnojamos 16 kg svorio giros.

Bronzą sportininkas laimėjo ir Lietuvos svarsčių kilnojimo federacijos pusinio rovimo varžybose, kur buvo kilojamos 24 kg svorio giros.

Sidabrą V. Marčiulaitis pelnė LSKF 1-ose nuotolinėse svarsčio (24 kg) stūmimo viena ranka varžybose, o auksą – pusinio rovimo varžybose su 28 kg svarsčiu tarp profesionalų.

Virginijus – alytiškių bendrovės „Dzūkijos vandenys" darbuotojas. Įdomu, kad varžyboms jis renkasi marškinėlius su savo darbovietės atributika, kuri kol kas jam – laiminga.

V. Marčiulaitis – ne vienintelis svarsčių sporto entuziastų Alytuje naujosios kartos atstovas. Varžybose jis dalyvauja su Romualdu Vaičiūnu, kuris Naujasodyje vykusiame Lietuvos čempionate sidabrą laimėjo suaugusiųjų amžiaus grupės svorio kategorijoje iki 95 kg bendroje svarsčio (32 kg) rovimo rungties įskaitoje.

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt