9 c Alytus
Pirmadienis, Spalio 26d.
112
2020 Spalio 13d.
0

„Grinčas“ sulaukė Alytaus teismo sprendimo

titleAlytausgidas.lt nuotr.

Išnagrinėta baudžiamoji byla, kurioje kalėdiniu laikotarpiu (2019 m.) siautėjęs alytiškis pripažintas kaltu dėl 5 vagysčių, 2 plėšimų, sunkaus sveikatos sutrikdymo bei pasikėsinimo padaryti nusikalstamą veiką, informuoja Alytaus apylinkės teismas.

Vyrui skirta 4 metų laisvės atėmimo bausmė.

Nuteistasis privalės atlyginti daugiau nei 11 tūkst. eurų siekiančią turtinę ir neturtinę žalą nukentėjusiems.

Ikiteisminio tyrimo metu nustatyta, kad praėjusių metų gruodžio mėnesį vyras iš Alytuje esančios parduotuvės bandė pagrobti 4 butelius degtinės, tačiau buvo sulaikytas apsaugos darbuotojų.

Tą pačią savaitę kone „Grinču“ tapęs alytiškis įvykdė dar 5 vagystes, kurių metu iš nukentėjusių buvo pagrobtos rankinės su jose buvusiais daiktais.

Vienai iš nukentėjusių, garbaus amžiaus moteriai, nuteistasis, sudavęs smūgį į galvos sritį, sukėlė sunkius sveikatos sužalojimus.

Kūčių rytą daugiabučio namo laiptinėje vyriškis, panaudodamas fizinį smurtą, pagrobė dar vieną rankinę. Per Kalėdas nuteistasis iš pažįstamo vyro pavogė 800 eurų.

Nuteistasis prisipažino dėl visų įvykdytų nusikalstamų veikų ir teigė, kad padaryti nusikaltimus jį paskatino skyrybos su drauge, po kurių vyras vėl pradėjo vartoti narkotines medžiagas.

Tyrimui vadovavo ir valstybinį kaltinimą teisme palaikė Alytaus apylinkės prokuratūros prokurorė Jūratė Štreimikytė.

Nuosprendis per dvidešimt dienų nuo jo paskelbimo dienos gali būti skundžiamas Kauno apygardos teismui


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt