11.96 c Alytus
Ketvirtadienis, Spalio 29d.
VideoreportažaiDzūkija112
2020 Spalio 12d.
6

Gausios policijos pajėgos ieškojo turtą prievartavusių ir auką padegusių plėšikų (VIDEO. ATNAUJINTA)

titleNuotraukų galerijaAlytausgidas.lt nuotr.

Lazdijuose, Kauno gatvėje, į nuosavą namą pirmadienį įsibrovė trys kaukėti vyrai.

Įsibrovėliai surišo 36 metų moterį ir jos 13-metę dukrą, grasino į pistoletą panašiu daiktu ir reikalavo pinigų ir juvelyrinių dirbinių, o namo grįžusį šeimininką surišo ir apipylę degiu skysčiu padegė. Vyras gydomas ligoninėje.

Įtariamųjų plėšikų ieško gausios Lazdijų policijos komisariato pajėgos.

Į pagalbą išvyko ir Alytaus pareigūnai.

Policijos teigimu, nuo kaukėtų asmenų nukentėjęs Kauno gatvės gyventojas jiems yra žinomas. Neoficialiomis žiniomis, nukentėjęs asmuo gali būti susijęs su kontrabanda.

Dėl turto prievartavimo Alytaus apskrities policija jau pradėjo ikiteisminį tyrimą.

PAPILDYTA. OFICIALI INFORMACIJA

Spalio 12 d. apie 13 val. Lazdijuose į gyvenamąjį namą įsiveržė trys kaukėti asmenys, kurie surišo moterį (g. 1984 m.), nepilnametę (g. 2007 m.) ir vyrą (g. 1977 m.), bei, grasindami daiktu, panašiu į pistoletą, reikalavo pinigų, pagrobė du auksinius žiedus ir 200 eurų. Kaukėti asmenys padegė vyrą, kuris paguldytas į ligoninę. Moteris ir nepilnametė į gydymo įstaigas nesikreipė. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 181 str. 2.

ATNAUJINTA

Alytaus apskrities vyriausiasis policijos komisariato atstovė Kristina Janulevičienė informavo, kad sulaikytas vienas įtariamųjų plačiai nuskambėjusioje Lazdijų plėšimo istorijoje. Prie sulaikymo prisidėjo ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnai.

Fotogalerija


Naujausios žinios

Komentarai

6
Komentuoti
友達2020-10-13
Paviesino teisesaugai kontrabandos krovini todel praradusi didelius pinigus kontrabandistu gauja emesi kersto veiksmu nieko sulauks teismo pasedes desimcia meteliu gales gryzt prie to paties reikia lipt karjeros laipteliais auksciau ka pradejai ta ir tesk jei negaila gyvenimo metu, negaila kazka nuzudyt, negaila is saves daryt baisu mafijoza tai pirmyn skatinu visus mazus ir didelius eikit siuo keliu tapkit ir bukit profesionalais Brangieji musu Lietuvos drasuoliai..
Negarbingi pinigai dar niekam laimes neatnese anksciau ar veliau stosi pries teisma venk nevenges slepkis nesislepes, ta diena isaus ir beliks tik akutem pamirkset nepasakius per daug, o po mirties tikriausiai dar lauks ir Dievo teismas, tokie degs pragaro liepsnose.
vacius2020-10-13
velnias matomai stipriai kašką apgavo , šiaipsau nieks nedegintų.
jurgis2020-10-13
Taip sau dar nieko nepakure matyt stipriai apgavo
Karolis2020-10-12
Patarčiau kreiptis į Rusus jei tas vyras gyvas suras tuos padegėjus greičiau nei Policija
ALGIS2020-10-12
1990m
Hmm2020-10-12
Jau kur Lenkijoj bus
traffix.lt