10.8 c Alytus
Ketvirtadienis, Spalio 29d.
VerslasAktualijosSveikata
2020 Spalio 12d.
12

Prie Alytuje įrenginėjamos naujosios chemijos gamyklos pastatyta elektros pastotė? (ATNAUJINTA)

titleNuotraukų galerija

„Nepaisant aiškių trūkumų, gyventojų, aplinkinių verslų, vietos politikų bei institucijų nepritarimo, pasirengimo darbai vyksta...“, - informuoja naujojos chemijos gamyklos Alytuje pesimistus atstovaujanti agentūra.

Gyventojai renka parašus peticijose, o Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis reiškią viešą nepritarimą gamyklai, kurios saugumas kelia didelį nerimą, pasirengimo veikti darbai vyksta: šalia būsimos gamyklos pradėta įrenginėti elektros pastotė.

Kad šią savaitę pradėti elektros pastotės, kaip manoma, reikalingos naujajai gamyklai, statybos darbai, pirmieji pastebėjo aplinkinių Pramonės gatvės pradžioje veikiančių verslų atstovai.

Naujai kuriamos chemijos gamyklos kaimynystėje esančių sklypų ir pastatų savininkai kelia klausimą, ar tokio objekto įrengimui neturėjo būti gauti jų sutikimai.

ATNAUJINTA

Šioje publikacijoje jokia konkreti įmonė nebuvo minima, visgi į mūsų portalą kreipėsi Alytaus Pramonės g. naujai įrenginėjamos „MSLT01“ gamyklos vadovas Andrius Stasiukynas. Jis paneigė informaciją, kad publikacijoje minima, nuotraukose matoma naujai pastatyta elektros pastotė iškilo jo atstovaujamos įmonės iniciatyva.

Fotogalerija


Komentarai

12
Komentuoti
Straipsnis 2020-10-13
Autorei (-ui) reiktu informacija patikrinti pries rasant...
JOO2020-10-13
Reiškia reikia ruoštis evakuacijai toliau nuo Alytaus...
Nu,nu2020-10-13
nnn ar jūs žinote, kiek ten, toje chemijos gamykloje bus darbo vietų. 6 darbo vietos, o jūs dar rasote,kad darbo vietų rėksniams bus. Pasvajok ir praeis. O žmonių sveikatos, kiek bus sugadintos. Tūkstančiais, bet tai niekam nerūpi. Domejotes jūs tuo ar ne. Užsimanė daugiau darbo vietų. Matyt toli nuo Alytaus gyvenate, o gal draugelis esate šitų visų klerku. Daugiau domekites, tai bus geriau.
nnn2020-10-13
tegul stato darbo turesite reksniai
Nieko tokio2020-10-12
Pabandykit jūs kuris,be savivaldybės ar kitų institucijų leidimo,kur jums patinka pradėt kasinėt,įrenginėt.Ant greičio prisistatys ir policija,ir aplinkosauga ,ir daug kt...Neleis savavališkai nieko daryt,nušluos kaip Vijūnėlės dvarą...O čia stato,įrenginėja,kasinėja,ir jiems pofik..Gyventojų nuomonė jiems Nulis..Tada tegu savivaldybė atsako,kas davė užsakymus tokiems darbams?Ir kodėl atitinkamos įstaigos nesiima priemonių,toms statyboms stabdyti.?Ar tas pastatas,ir aplink jį esama žemė yra privati,?,Jei daro ką nori.Plius tegu nemeluoja,kad jie be projektų,leidimų ten dirba...
Nu,nu2020-10-12
Ar žmonės, kada rūpėjo valdininkams. Niekada. Apsimeteliu gauja. Viena kalba, o ką patyliukais daro. Baisu. Užkniso ši neteisybė. Svogeriu, melagių kraštas.


Alytus 2020-10-12
Kur jiems Astravo atominę Baltarusijoje sustabdyti, jei čia nesusitvarko su būsima chemine bomba.
Alytus2020-10-12
Meras privalo kuo skubiau pateikti Alytaus gyventojams rąšto kopiją , kuriuo kreipėsi jį vyriausybę dėl reikalavimo nedaleisti kenksmingos gamyklos statybos Alytuje.Žinoma jaigu jis tai padarė? O gal tik feisbuke jisai šaunuolis kaip visada ? Laukiame MERE !
nugi2020-10-12
tichare ir atidaris chemine bomba pasonej ,va tep va jai kas tai evakuos Alytu,cia ne padangos o dar neaisku kas po ju liko
Sgjk2020-10-12
Tinginiai daugiau nieko ir nežino kaip tik parašus rinkti ir kad nereikėtų dirbti
seniai2020-10-12
pasakyta-viska gali dideli pinigai sitam svogeriu kraste
Nu jo2020-10-12
Šunys loja katavanas eina.
traffix.lt