10.8 c Alytus
Ketvirtadienis, Spalio 29d.
DzūkijaPolitika
2020 Spalio 11d.
0

Dainavos apygardoje – A. Palionis ir J. Zailskienė, Jotvingių – Z. Streikus ir V. Semeška

title

Dzūkijos gyventojai balsavo ir Dainavos bei Jotvingių apygardose.

34 tūkst. 326 rinkėjai 44 apylinkėse Dainavos apygardoje (nr. 67) galėjo rinktis iš 9 kandidatų į Seimą, o Jotvingių apygardoje (nr. 70) 34 tūkst. 692 gyventojai 39 apylinkėse balsavo už 11 politikų.

Dainavos apygardoje į antrą turą pateko Andrius Palionis (4 tūkt. 583 balsai) ir Jūratė Zailskienė (2 tūkst. 625).

Jotvingių  apygardoje antrajame ture susikaus Zenonas Streikus (3 tūkst. 877) ir Vilius Semeška (2 tūkst. 798).

Jie kausis antrajame rinkimų ture spalio 25 d.

Pastaba: pirmadienio rytą dar nebuvo suskaičiuoti Jotvingių apygardos Dzūkų apylinkės balsai.

Po to, kai Dzūkų apylinkės balsai buvo pridėti, lyderių rikiuotė nepasikeitė: Z. Streikus (25,18 proc., t. y. 4 tūkst. 97 balsai), V. Semeška (18,77 proc., t. y. 3 tūkst. 54 balsai).

Dainavos apygardos balsavimo rezultatai pirmame ture:

1. Andrius Palionis (Lietuvos socialdemokratų darbo partija)

2. Jūratė Zailskienė (Lietuvos socialdemokratų partija)

3. Andrius Kupčinskas (Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai)

4. Rita Keturakienė (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga)

5. Loreta Jakinevičienė (Partija „Laisvė ir teisingumas")

6. Gintautas Sodaitis (Darbo partija)

7. Paulius Minajevas (Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis)

8. Leonas Sakalavičius (Krikščionių sąjunga)

9. Antanas Bartusevičius (Lietuvos liaudies partija)

 

Jotvingių apygardos balsavimo rezultatai pirmame ture:

1. Zenonas Streikus (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga)

2. Vilius Semeška (Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai)

3. Justas Pankauskas (Lietuvos socialdemokratų partija)

4. Feliksas Petrauskas (Darbo partija)

5. Dovilė Lileikienė (Lietuvos žaliųjų partija)

6. Rimvydas Žagunis (Partija „Laisvė ir teisingumas")

7. Paulius Malžinskas (Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis)

8. Jonas Matulevičius (Krikščionių sąjunga)

9. Remigijus Aleksandras Viniarskas (Lietuvos socialdemokratų darbo partija)

10. Ričardas Vyšniauskas (Centro partija – tautininkai)

11. Algimantas Belzus (Partija „Lietuva – visų“)


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt