10 c Alytus
Pirmadienis, Spalio 26d.
Rėmėjų turinys
2020 Spalio 8d.
0

Sapnų karalystėje: kaip išsirinkti tobulą pagalvę

title

Miegame net trečdalį savo gyvenimo, o gal ir daugiau, taigi miegamasis privalo būti ta vieta, kur mes jaučiamės gerai. Labai svarbu pasirūpinti tiek tinkamais miego drabužiais, gera kambario ventiliacija, tiek ir patogia pagalve, kuri leistų mums pailsėti.

                      Ar žinote, kaip dažniausiai miegate?

                      Prieš renkantis pagalvę svarbu žinoti, kokia poza dažniausiai miegate. Nesvarbu, kad jums atrodo, jog patogiausia gulėti ant šono, ar iš tikrųjų žinote kaip miegate naktį? Kad išsiaiškintumėte, galite paprašyti jūsų partnerio, kad jis atkreiptų dėmesį į jūsų miegojimo pozą, jei ryte prabus anksčiau už jus. Visgi patikimiausias būdas išsiaiškinti – tai nufilmuoti save miegant ir ryte peržiūrėti pagreitintą vaizdo įrašą. Gali paaiškėti, kad vakare visada užmiegate ant šono, tačiau vos užmigę apsiverčiate ant nugaros ir taip išmiegate bene visą naktį. Taigi ir pagalvės jums reikia tokios, kuri tinkama miegantiems ant nugaros, o ne ant šono.

                      Jei miegate ant pilvo

                      Tiems, kurie dažniausiai miega ant pilvo, reikia neaukštos pagalvės, kuri leistų stuburui išlikti neutralioje padėtyje. Reikėtų rinktis žemą stačiakampio formos pagalvę, kuri, skirtingai nei klasikinės formos pagalvė, viduryje nėra iškilusi. Miegojimui ant pilvo pagalvė turėtų būti panaši į mažą čiužinuką, visame plote vienodo aukščio.

                      Jei miegate ant šono

                      Dauguma žmonių mėgsta miegoti ant šono, todėl šiai miegojimo pozai skirtų pagalvių galima rasti daugiausia įvairiose parduotuvėse. Miegant ant šono svarbu, kad pagalvė prilaikyti ne tik jūsų kaklą, bet ir pečius, kad jūs „nesukristumėte“ į kurį nors vieną šoną. Miegant ant šono galima rinktis kietesnę pagalvę, kuri geriau išlaikys jūsų galvą tinkamoje padėtyje. Tam puikiai tinka įvairios anatominės pagalvės, kurios miegant prisitaiko prie jūsų galvos formos. Norėdami išsirinkti jums patogiausią pagalvę, nevenkite parduotuvėje išbandyti įvairių pagalvių ir bent kelias minutes savo mėgstama poza pagulėti ant ekspozicinių baldų. Taip pat patikrinkite, kokios „Jysk“ akcijos ar kitų čiužiniais ir pagalvėmis prekiaujančių parduotuvių akcijos šiuo metu galioja, kad išsirinktumėte ne tik patogią pagalvę, bet ir sumokėtumėte už ją mažiau.

                      Jei miegate ant nugaros

                      Miegantiems ant nugaros reikia pasirūpinti, kad kaklas turėtų pakankamai atramos ir stuburas neišlinkų per daug nė į vieną pusę. Rekomenduojama rinktis vidutinio minkštumo aukštesnę pagalvę. Jei pagalvę išsirinksite per žemą, tuomet jūsų kaklas lenksis atgal, jei per aukštą – jūs būsite susikūprinęs. Geriausia rinktis tokią pagalvę, kurios užpildą galėtumėte išimti ar įdėti pagal poreikį. Taigi kol pagalvė bus nauja, ją galėsite šiek tiek pažeminti, o kai užpildas susigulės, galite vėl atgal sudėti išimtą užpildo medžiagą ir pagalvė jums tarnaus ilgiau.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt