0 c Alytus
Sekmadienis, Lapkričio 29d.
Politika
2020 Spalio 8d.
12

V. Bakas: „Esu nepriklausomas kandidatas. Nesaistomas jokių interesų grupių"

titleVytautas Bakas, Jūsų kandidatas Alytaus rinkimų apygardoje

Mielieji,

Esate kūrybingi, išsilavinę, orūs ir Tėvynę mylintys žmonės, labai džiaugiuosi, kad turėjau progą daugiau pabendrauti renkant parašus dėl kandidatavimo į Seimą bei susitikimuose. Kurie dar nepažįstate – esu Vytautas Bakas, teisininkas, Seimo narys, nepartinis kandidatas Alytuje.

Kandidatuoju Alytuje, nes būtent Jūsų mieste kartu su šviesios atminties Kęstučiu Čilinsku prasidėjo aktyvi mano visuomeninė veikla.

Suprantu, kad esate pavargę nuo nuolatinių pažadų. Tačiau Seime, vadovaudamas Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetui, pasiekiau prieš ketverius metus išsikeltų tikslų. Daug jėgų su kolegomis skyrėme antikorupcinei veiklai. Po Seime atliktų tyrimų paviešinus įtakingus, korupcinius tinklus, iškelti ieškiniai. „MG Baltic“ koncernas bando prisiteisti iš manęs kompensacijas už, neva, reputacijos pažeidimą. Taigi nesu iš tų, kuriems valdžia yra galimybė užsidirbti, greičiau atvirkščiai. Teismų maratonas ir ieškiniai yra kaina, kurią moku už savo esme korupcinių veiklų paviešinimą ir siekį, kad asmenys, darantys korupcinius nusikaltimus, sulauktų realios atsakomybės. Žinoma, tikiuosi laimėti ir neketinu sustoti. Jūsų palaikymas leistų tęsti pradėtus darbus.

Dviejų takų darbotvarkė Alytaus kraštui ir Lietuvai

Šiandien siūlau „dviejų takų“ darbotvarkę. Vienas takas – valstybės stiprinimas mažinant neleistiną siaurų grupių įtaką ir korupciją, pertvarkant teismus, didinant visuomenės įsitraukimą. Kitas takas – Alytaus krašto ir jo žmonių aktyvus ir sąžiningas atstovavimas.

Man svarbu, kad Lietuva stiprėtų, nes pats turiu nuostabią šeimą – auginu dvi dukteris, sūnų ir noriu, kad mūsų žmonės gyventų oriai.

Alytaus kraštas turi potencialo, gali tapti vienu iš Lietuvos regioninės politikos lyderių. Noriu tai įgyvendinti drauge su Jumis. Šiuo metu BVP, tenkantis vienam gyventojui, lyginant Vilnių ir Alytų, skiriasi daugiau kaip du kartus. Šie skaičiai rodo didžiulį pragyvenimo lygio atotrūkį tarp miestų, kuriuos skiria vos šimtas kilometrų. Taip pat tai rodo Seime kraštą atstovavusių politikų darbo broką. Mes galime atsitiesti išmintingai panaudoję COVID-19 pasekmėms švelninti skirtas lėšas ir naują ES finansavimo perspektyvą.

Šeši milijardai eurų, kurie prilygsta pusei šalies metinių pajamų, jau kitąmet pasieks Lietuvą. Dar 18 mlrd. pasieks mus per artimiausius dešimt metų. Visi kartu (Alytaus krašte rinkti Seimo nariai, merai, tarybų nariai, verslas, pilietinės visuomenės atstovai, NVO) turime paruošti „namų darbus“ – sutarti dėl investicijų, gerovės portfelio ir dėl jo kovoti.

Patogūs ir saugūs keliai, investicijoms pritaikytos erdvės, moderni ligoninė gali būti šio gerovės paketo dalimi. Jame turi būti numatytos esminės priemonės krašto ekonomikai, švietimui, investicijų pritraukimui, pagalbai jau veikiančiam verslui, viešajam sektoriui, infrastruktūrai, aplinkai.

Sieksiu, kad miestas nebūtų teršiamas. Kreipiausi į Vyriausybę, tris ministerijas, kad būtų atliktas nešališkas tyrimas dėl projektuojamos mineralinių uolienų perdirbimo gamyklos galimo poveikio žmonių sveikatai, aplinkai ir krašto žmonių saugumui. Prireikus, kartu ginsime teisę gyventi saugioje ir sveikoje aplinkoje.

Esu nepriklausomas kandidatas, nesaistomas jokių interesų grupių. Galiu objektyviai spręsti krašto žmonėms rūpimas problemas, tartis su visomis politinėmis jėgomis, kurioms rūpi Alytus. Turiu ryžto, žinių, patirties ginant žmonių interesus, žinau, kad dviejų takų darbotvarkę galima įgyvendinti, jei veiksime kartu.

Dėkoju visiems alytiškiams, kurie remiate mano veiklą skaidrinant valstybę, kurie iškeliate problemas ir siūlote idėjas. Rinkimai jau spalio 11 dieną, ateikite balsuoti, neleiskite kitiems išrinkti – Jūs rinkite savo miesto atstovą Seime.

Linkiu Jums gerų darbų, šilumos šeimose, sėkmės ir sveikatos.

Pagarbiai

Vytautas Bakas,

Jūsų kandidatas Alytaus rinkimų apygardoje

Politinė reklama. Bus apmokėta iš kandidato V.Bako rinkimų sąskaitos. Užs.Nr. 2020/10/08-2


Komentarai

12
Komentuoti
X2020-10-09
Plepa daugiau nieko.
oliver2020-10-09
Jis pasisakė prieš naujos gamyklos atidatymą,pramonės rajone,šaunuolis!!!
joncius2020-10-09
KLAUNAS
dainius2020-10-09
tokie išsišokėliai nepriklausomi kandidatai,vėliau tampa dar ir labai priklausomais.pavyzdžių jau turim ir ne vieną.
vakar2020-10-09
nesiojo reklama ir vos ne per prievarta bobule grudo ir liepe balsuot uz Baka
hh2020-10-09
nepriklausomas tai nulis
Linas2020-10-08
Šansas tiems kas nors kiek neabejingas savo, savo vaikų ateičiai kas nori pokyčių kas nors kiek susipažinęs su V Bako veikla jo vertybėmis .Balsavimas parodys ar mes verti ar mums reikia kažko skaidraus ,švaraus ,teisingo ir teiseto Tad balsuodami pagalvokim juk balsuojama dėl savęs savų siekiu ir norų...!? Pagarba jums Vytautai.! Visiems sėkmės!
Realistas2020-10-08
Nepriklausomų NERA!!!
Janina2020-10-08
Aš ir mano bendraminčiai balsuosim už gerbiamą nepriklausomą kandidatą Vytautą Baką.Pasitikime šiuo kandidatu,teisininku,pritariame jo programai,jį palaikančiai komandai,pritariame jo dviejų takų darbotvarkei. Sėkmės Jums linkime .
Bet2020-10-08
ar ta gerai - būti nepriklausomu??? Juk Seime priimti įstatymas, pokyčiams reikalinga komanda, o čia ką? bus atskiri pašūkaliojimai, kritika (tegu ir pelnyta) bet kokie darbo vaisiai tokių pavienių asmenų?
A2020-10-08
Kandidate siekiantis neteršti miesto, turėk sąžinės ir susirink šiukšles iš miesto centro. Ar dar gėdos bent kiek beliko, kai pats terši? Ar tamsta neliečiamas.
nesiuntinek2020-10-08
laisku ir neprasinek kad uz tave kazkas organizuotu ir balsuotu tik uz tave labai negrazu nei sazines nei kompetencijos kad taip nori prie lovio.
traffix.lt