5 c Alytus
Antradienis, Lapkričio 24d.
Alytausgidas.lt rekomenduoja
2020 Spalio 8d.
3

K. Smoriginas su geriausiomis dainomis atvyksta į Alytų

title

2020 m. spalio 14 d. 18 val. Alytaus miesto teatre legendinis aktorius, unikali asmenybė - Kostas Smoriginas pristatys savo geriausių dainų programą. Scenoje K. Smoriginui pritars ištikimas bendražygis, jo dainų aranžuotojas, kompozitorius Audrius Balsys ir gitaros virtuozas Martynas Kuliavas.

Koncertas, kurį artistas po ilgos pertraukos surengs Alytuje, bus  tarsi K. Smorigino kelio retrospektyva: nuo dar jaunystėje sukurtų dainų, „Aktorių trio” laikotarpio iki naujų, išskirtinai tik pagal Aktoriaus vaidmenis poeto Rimvydo Stankevičiaus parašytų dainų tekstų. Per visą programą raudona linija pereina kūrėjo pamąstymai apie gyvenimą ir tarnystę, menininko poziciją ir jo vietą visuomenėje. Artistas tik jam būdingu, atpažįstamu stiliumi – veržliai, įtaigiai, išmintingai, ironiškai ir viltingai kalba apie tai, kas svarbu, kas skauda, kas džiugina, kas priverčia liūdėti.

Su bičiuliu, kompozitoriumi, aranžuotoju Audriumi Balsiu K. Smoriginas dirba ne pirmus metus. Talentingas ir jautrus muzikantas yra aranžavęs bardo kompaktines plokšteles, kūrė muziką jo spektakliams. Prie dviejų  bičiulių prisijungė ir ilgametę sceninę patirtį turintis gitaristas Martynas Kuliavas, kurio virtuoziškai valdoma gitara suteikia publikos pamėgtoms K. Smorigino dainoms naujų atspalvių. Visi trys kūrėjai teigia, kad kartu jaučiasi komfortiškai, papildo vienas kitą, o repeticijų ir koncertinis laikas visada įdomus ir turiningas.

Pasižiūrėti ir išgirsti trijų talentingų menininkų bendro muzikinio darbo kviečia geros muzikos ekspertai „Bardai LT”.

Bilietus platina TIKETA ir teatro kasa

Bilietų kaina: 10 €, 12 €;  15 €, 20 € 

Daugiau informacijos bei grupiniai bilietai: [email protected] arba tel. 8 672 23266

 


Komentarai

3
Komentuoti
yyyyy2020-10-09
uztrauktukas atvaziuoja
Lina2020-10-08
Tai geriausias Aktorius ir šių laikų bardas ,o jo atliekami Paukščiai tai kažkas nerealaus. Sveikatos Kostui.
:)))2020-10-08
Kad nera pas ji dainu geru
traffix.lt