11.47 c Alytus
Ketvirtadienis, Spalio 29d.
SportasFutbolas
2020 Spalio 7d.
0

Alytiškis E. Stočkūnas atsisveikina su Lietuvos U-21 rinktine

titleE. StočkūnasDomanto Aleksyno nuotr.

Europos U-21 čempionato atrankos rungtynėms su Graikija ir Čekija besirengiančioje Lietuvos futbolo rinktinėje – keturi žaidėjai iš Alytaus – DFK „Dainavos“ vartininkas, šiuo metu „Kauno Žalgiriui“ paskolintas Airidas Mickevičius, dainaviškis saugas Renatas Banevičius ir jo komaandos draugai gynėjai Ignas Baranauskas bei Ernestas Stočkūnas. Pastarajam spalio 8-osios akistata su Graikija ir spalio 13-osios dvikova su Čekija – paskutinės atstovaujant U-21 rinktinei.

E. Stočkūnas rinktinėje įvarčiais šiame sezone nepasižymėjo, tačiau LFF I lygoje įmušė jau aštuonis – po keturis atstovaudamas Vilniaus „Riteriams“ ir Alytaus DFK „Dainavai“, kuri iki pirmenybių finišo likus trims turams užima penktą vietą ir nuo tikslo sportiniu keliu patekti į aukščiausiąją lygą atsilieka penkiais taškais.

Be „Riterių“ (buv. „Trakų“) ir DFK „Dainavos“ trenerių Remigijaus Klimavičiaus ir Povilo Baliukonio auklėtinis taip pat yra atstovavęs Vilniaus „Žalgiriui“.

Su UEFA U-21 Europos čempionato atrankos 4 grupės lyderiais čekais ir graikais Lietuva žais Marijampolėje. Kol kas lietuvaičiai, nugalėję tik San Mariną ir lygiosiomis sužaidę su Škotija, grupėje – priešpaskutiniai penkti.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt