11.96 c Alytus
Ketvirtadienis, Spalio 29d.
Švietimas
2020 Spalio 6d.
1

Ministerija apdovanojo alytiškes mokytojas R. Zubrickienę ir I. Kazlauskienę

title

Valdovų rūmuose Vilniuje Švietimo, mokslo ir sporto ministerija  apdovanojo Metų mokytojus.

Premijos įteiktos šešiems pedagogams. Jie, atsiimdami apdovanojimus, pabrėžė, kad tai –  ir didžiulis įpareigojimas, ir ne vien jo paties darbo, bet ir visos mokyklos įvertinimas, dėkojo kolegoms, vadovams, šeimos nariams.

Metų mokytoja buvo išrinkta ir alytiškė, Alytaus Jotvingių gimnazijos biologijos mokytoja ekspertė Rasa Zubrickienė.

Per renginį apdovanoti ir projekto „Ačiū už pamokas“ laimėtojai. Tarp 10 daugiausia „ačiū“ sulaukusių  pedagogų – ir Alytaus Senamiesčio pradinės mokyklos pradinių klasių mokytoja Inga Kazlauskienė.

Metų mokytoja tapusi R. Zubrickienė – sertifikuota švietimo konsultantė, konsultuojanti „Lyderių laikas 3“ projekte dalyvaujančias savivaldybių komandas. Mokytojos veikla neapsiriboja mokykla ir biologijos mokslu – ji dainuoja kameriniame chore, savanoriauja, vaidino dramos studijoje, gal dėl to itin sugeba puoselėti tvirtą mokytojo ir mokinio ryšį – net jos buvę mokiniai, kai kurie galbūt ir mokytojos pavyzdžio paakinti, pasirinkę biomedicinos krypties profesijas, ir dabar apsilanko mokykloje, dalinasi savo sėkmės istorijomis.

R. Zubrickienė Jotvingių gimnazijoje vadovauja „VGTU klasės“ biochemikų grupės tiriamajai veiklai, kuri organizuojama Vilniaus Tech universitete, - mokiniai kartu su mokslininkais atlieka tiriamuosius darbus laboratorijose. Jos parengtos edukacinės programos vyksta ir kitose aukštosiose mokyklose, mokslo centruose, pvz., VU Gyvybės mokslų centre, Lietuvos sveikatos mokslų universitete, biotechnologijų bendrovėje „Thermo Fisher Scientific“. Ji taip pat parengė ir įgyvendina pasirenkamojo dalyko „Praktinė biologija“ programą, kuri padeda mokiniams ne tik gilinti gamtamokslines kompetencijas, bet ir ugdytis mokslinį ir atsakingą požiūrį į aplinką, gamtą, gyvybę; ši programa taip pat padeda pasirengti būsimoms studijoms. Mokytoja veda atviras integruotas pamokas, sudominančias ir motyvuojančias mokinius, daug dėmesio skiria sveikatos temoms, į savo pamokas kviečiasi medikus, kitus sveikatos specialistus.


Komentarai

1
Komentuoti
Liūdna2020-10-08
Kad pernai miestas šitos mokytojos neįvertino ir premiją paskyrė kitiems...
traffix.lt