Antradienis, Lapkričio 24d.
Futbolas
2020 Spalio 2d.
3

V. Lukšos vakarėlis: atranką į futsalo A lygą „Dainava“ pradėjo pergale, „Alytis“ pralaimėjo (VIDEO)

titleDainaviškių salės futbolininkų keturių įvarčių autorius V. Lukša

Keturi Vytauto Lukšos įvarčiai Alytaus „Dainavos“ salės futbolo (futsalo) komandai padėjo pergale pradėti atrankos į Lietuvos aukščiausią (A) lygą turą Prienuose.

Dainaviškiai, žaidę vos šešiese, įveikė „Klaipėda city“ komandą.

Giedriaus Štreimikio saugomus „Dainavos“ vartus uostamiesčio komanda antrame kėlinyje net keturis kartus „pabučiavo“ į vartų konstrukcijas.

Įvartį prie V. Lukšos keturių Prienuose pridėjo legionierius iš Ukrainos Kiril Silich, o „Dainava“ klaipėdiečius nugalėjo rezultatu 5:3.

Dėl vietos futsalo A lygoje taip pat kovojantis Alytaus „Alytis“ pirmosios dienos dvikovoje 2:3 nusileido „Radviliškiui“.

Antrąją atrankos dieną Prienų arenoje „Alytis“ susitiks su „Klaipėda city“ (16.30 val.), „Dainava“ – su „Radviliškiu“ (15 val.), o prieš tai (11 val.) jų  lauks Alytaus „derbis“.

Į futsalo A lygą pateks dvi stipriausios komandos, tiesa, tuo atveju jeigu pirmas dvi vietas užimtų Alytaus ekipos – į aukščiausią ešeloną keliautų tik viena.

Alytaus futsalo „derbis“: „Alytis“ 3:7 „Dainava“

9 min. 0:1. Mykolas Golekas („Dainava“);

13 min. 0:2. Kiril Silich;

27 min. 1:2. Renaldas Stankevičius („Alytis“);

28 min. 2:2. Audrius Plytnikas („Alytis“);

30 min. 2:3. Mindaugas Strauka („Dainava“);

31 min. 3:3. Ignas Graževičius („Alytis“);

35 min. 3:4. Titas Vitukynas („Dainava“);

36 min. 3:5. Lukas Genevičius („Dainava“);

38 min. 3:6. Oskaras Lukošiūnas („Dainava“);

40 min. 3:7. Žydrūnas Karčemarskas („Dainava“)

Lemiamas rungtynes dėl patekimo į futsalo A lygą dainaviškiai paskutinę minutę 2:3 nusileido radviliškiečiams, tačiau kaip ir pastarieji iškovojo kelialapį į aukščiausiąjį Lietuvos salės futbolo ešeloną.

„Alytis" atrankos turnyrą Prienuose baigė pralaimėjimu 3:11 Klaipėdai ir finišavo paskutinis.