9 c Alytus
Pirmadienis, Spalio 26d.
Rėmėjų turinys
2020 Spalio 2d.
0

Vyriškos kepurės internetu – misija įmanoma

titleNuotraukų galerija

Vyrai, kalbant apie jų santykį su garderobu, yra dviejų rūšių. Vieniems užtenka, jog rūbai būtų švarūs ir nesuplyšę, tuo tarpu kiti savo aprangai skiria net daugiau dėmesio nei kai kurios dailiosios lyties atstovės. Tad kiekviena detalė, papildanti garderobą, yra kruopščiai apgalvojama. Lažinamės, jog vyriškos kepurės iš Fur atlaikytų net ir paties didžiausio „narcizo“ atranką? Tiems vyrai, kuriems, švelniai tariant, nusispjauti ant to, kaip jie atrodo, labai pasisekė, jei šalia yra moteris, prisiimanti atsakomybę ne tik už savo, bet ir antrosios pusės stiliaus kūrimą. Šįkart leidžiamės į vyriškos kepurės paieškas. Tai – pirkinys, kuris ne tik sušildys, bet ir skoningai papildys įvaizdį ar net taps vizitine kortele.

Kokią vyrišką kepurę rinktis?

Jei jau skaitote straipsnį, dedikuotą jo „ׅdidenybei“ vyriškai kepurei, tikėtina, jog į šios galanterijos prekės įsigijimą žiūrite atsakingai ir neketinate pasitenkinti gaminiu, siūlomu eiliniame prekybos centre. Šio jaukaus aksesuaro gamintojai vyrų tikrai nepamiršo: galima rinktis iš galybės kokybiškų, stilingų bei išskirtinių modelių. Beliko lengviausia – išsirinkti!

Apstu patarimų, kaip rinktis kepurę ar šios spalvą, atsižvelgiant į, pavyzdžiui, veido formą ar kopijuojant sezono tendencijas. Įsivaizduokite, jei, remiantis visomis rekomendacijomis, jums reikėtų rinktis…rožinę kepurę, puoštą povo plunksnomis? Tikriausiai tik itin ekstravagantiška asmenybė nuspręstų investuoti į tokį variantą bei išdrįstų su juo pasirodyti viešumoje. Štai dėl ko, renkantis kepurę, visų pirma derėtų pagalvoti apie savo ar to žmogaus, kuriam šią pirksite, charakterį.

Tie, kuriems malonumo nekelia praeivių žvilgsniai, vertinantys išvaizdą, gali rinktis tradicinės formos, megztas kašmyro kepures. Šios, maloniai šildydamos, harmoningai susilies su kitais rūbais, kurie, tikėtina, taip pat nėra akį rėžiantys.

Tuo tarpu kita grupė vyrų, kurie nebijo išsiskirti ar net stengiasi tai padaryti, dėmesio vertų variantų gali rasti tarp natūralaus kailio dirbinių. Pats kailis, kaip medžiaga, tam tikra prasme yra laukinis bei gaivališkas, tad puikiai tinka stipriai, vyriškai asmenybei. Minėtas savybes dar labiau paryškina kai kurie kepurių modeliai. Įsivaizuokite, kaip kietai atrodytų vyras su kepure, puošta lapės kailiu, siekiančiu pečius! Tokios ekstravagantiškos kepurės puikiai pagyvins šaltojo sezono garderobą, kuris, sutikite, yra gana niūrus bei vienodas.

Kur pirkti vyrišką kepurę?

Jei neturite galimybės, laiko ar tiesiog noro „šturmuoti“ fizinių parduotuvių, vyrišką kepurę, kaip ir daugelį kitų prekių, galite įsigyti tiesiog internetu, gurkšnodami rytinį kavos puodelį. Kai kepurės dydis yra reguliuojamas, tai padaryti dar paprasčiau: neteks rūpintis, jog, dėl netikslių matavimų, rizikuosite „prašauti“ su dydžiu.

Internetinio apsipirkimo galimybė leidžia ne tik ramiai palyginti kelių panašių variantų kainas, bet ir, jei aktualu, plačiau pasidomėti konkrečiu gaminiu. Tarkime, jūsų dėmesį patraukė identiško modelio kepurės, tik viena yra pasiūta iš audinės, kita – iš bebro kailio. Tikėtina, jog apsisprendimą lems ne tik kepurės kaina, bet ir kiekvieno kailio rūšies ypatybės. Aišku, susidūrus su profesionaliu konsultantu, esminius faktus, galinčius padėti apsispręsti, šis neabejotinai pateiks. Tačiau, turėdami galimybę ramiai pasidomėti priimtinais informacijos šaltiniais, jausitės kur kas labiau užtikrinti savo sprendimu.

Internetinės parduotuvės „lentynoje“ radę dėmesį patraukusį variantą, neskubėkite dėti pirkinio į krepšelį. Internete tikrai rasite idėjų, kaip panašus kepurės modelis gali būti priderintas prie vieno ar kito stiliaus.

Internetinėje parduotuvėje Fur.lt rasite ne tik kokybiškų bei stilingų vyriškų kepurių, bet ir platų pasirinkimą kitų rūbų bei aksesuarų, padėsiančių sukurti nepriekaištingą stilių.

 

 

 

 

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt