10.8 c Alytus
Ketvirtadienis, Spalio 29d.
Transportas
2020 Spalio 2d.
8

2034 metų laukti nereiks: naujo kelio Kaunas-Alytus sutartis – pasirašyta (VIDEO. FOTO)

titleNuotraukų galerija

Alytaus miesto savivaldybėje viešėjęs Lietuvos Respublikos Susisiekimo ministras J. Narkievičius pranešė, kad pasirašoma sutartis dėl kelio Kaunas - Alytus projektavimo darbų. Itin blogos būklės valstybinės reikšmės krašto kelias Kaunas–Alytus pradžioje planuotas rekonstruoti apie 2031 metais, bet panašu, kad bus atnaujintas greičiau nei planuota.

Ketvirtame pagal intensyvumą šalies kelyje, kai kuriose kelio atkarpose greitis ribojamas iki 70 kilometrų per valandą, bet realus greitis dar mažesnis dėl susidarančių spūsčių. Paskutinį kartą valstybinės reikšmės kelias buvo atnaujintas 2015-2016 metais. 

Šio kelio rekonstrukcijos klausimas tapo bene laukiamiausiu kandidatų pažadu prieš šiuos Seimo rinkimus.

Dar viena sutartis pasirašyta ir su bendrove „Alkesta", kuri platins geležinkelio viaduką Naujojoje gatvėje ir taip bus baigtas Naujosios gatvės projektas.

Keturių eismo juostų Naujoji gatvė, jungianti šiaurinį Alytaus įvažiavimą su miesto centru, yra pagrindinė miesto transporto arterija, tačiau ties geležinkelio viaduku ji susiaurėja iki dviejų juostų ir susidaro spūstys.

Sprendžiant šią problemą, buvo nutarta rekonstruoti geležinkelio viaduką ir praplatinti gatvę ties juo iki keturių juostų, nes dabar jo plotis tarp atramų yra nepakankamas tokio pločio gatvei.

Viaduko rekonstrukcijai Iš Ateities ekonomikos DNR plano rugpjūtį skirta 2 mln. eurų, o darbus numatoma baigti 2021 metų pabaigoje. 

Fotogalerija


Naujausios žinios

Komentarai

8
Komentuoti
X2020-10-04
Pagaliau susiprato.
Minedas2020-10-04
Kodėl Minedas nedainavo per renginį
Linute ,2020-10-03
Griūk negyvas iš juoko! Tokio šposo seniai negirdėjau
Valstiečiai šaunuoliai2020-10-03
Cesiuli, tik valstiečių dėka laikai iškėlęs papkę. Negaliu patikėti, bet Valstiečiai kuria stebuklus, per keturis metus tiek daug padaryta, šaunuoliai!!!!!!!

p.s.visada buvau prieš Valstiečius, bet sunku priešintis geriems darbams ir Šarknicko stropumui Alytui. Atvirai, esu konservatorė, bet meluoti nebenoriu, Valstiečiai už mus geresni 100 %

Lina
Zuzė2020-10-02
Dar kažin ar 2031 metai bus jis pradėtas,kiek iki to laiko gyvybių jis nusineš,o šis kelias tikrai baisus,siauras,kalvotas ir vingiuotas
Viskas pagal grafiką2020-10-02
Kol suprojektuos, patvirtins, išpirks žemę, tai tie 2031 ar kurie ten kiti metai ir ateis. Pradės darbus dar po penkių metų, nes pralaimėjusieji konkurso rezultatus apskųs teismui, na ir taip toliau ir panašiai. Čia jums ne kokį stadioną Vilniuje pastatyti.
audrius2020-10-02
Tai ką darys kupčinskas,jeigu Jūs imatės rekonstrukcijos?...
CIA RINKIMINIS LENKU SOU2020-10-02
NARKEWICIAUS PAZADU DALINIMAS IR TIEK NEGI LIKO ASFALTO NUO SKVERNELIO KELIO
traffix.lt