11.47 c Alytus
Ketvirtadienis, Spalio 29d.
Videoreportažai
2020 Spalio 1d.
1

Pagyvenę žmonės sulaukė N. Cesiulio dėmesio ir vaišių ( VIDEO, FOTO)

titleNuotraukų galerijaKomunikacijos skyriaus nuotraukos

„Šiandien man labai smagu būti tarp žmonių, kurie statė mūsų miestą. Žmonių, kurie augino mus, mūsų tėvus ir mūsų draugus. Šiandien aš labai džiaugiuosi, kad jūs neužsidarę tarp keturių dienų, nesate bute, sode ar ligoninės palatoje. Džiugu, kad alytiškiai nebijo ligų bei jokių virusų ir drąsiai eina per gyvenimą“, – Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga sveikindamas į Alytaus miesto teatrą paragauti pyragų, išgerti arbatos ir pabendrauti su miesto vadovais susirinkusius senjorus sakė Alytaus miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis.

 
Gurkšnodami arbatą senjorai į susitikimą atvykusiam merui ir mero pavaduotojai Jurgitai Šukevičienei uždavė daugybę klausimų. Garbaus amžiaus alytiškiai domėjosi socialiniais, neįgaliųjų integracijos, gatvių remonto ir žemės sklypų grąžinimo klausimais.
Renginio metu senjorams muzikines dovanas dovanojo Alytaus muzikos mokyklos mokiniai. Pasivaišinę arbatą ir pabendravę su miesto vadovais, senjorai žiūrėjo spektaklį „Kas apsakys tas dzūkų linksmybes“.

Fotogalerija


Naujausios žinios

Komentarai

1
Komentuoti
Saunu2020-10-03
Nu Saunuois Meras! Grazi iniciatyva.
traffix.lt