11.96 c Alytus
Ketvirtadienis, Spalio 29d.
Aktualijos
2020 Spalio 1d.
10

Smogas – ne tik virš Alytaus ir apylinkių

title

Smogas virš Nemuno šiandien – ne tik ties Balbieriškio atodanga, tačiau ir Alytuje bei jo apylinkėse. Apie tai savo atsiųstomis nuotraukomis liudija mūsų portalo skaitytojai.

Komentaro kreipėmės į specialistus.

Kaip Alytausgidas.lt naujienų portalą informavo Aplinkos ministerija, oro užterštumas padidėjęs visoje Lietuvoje, nes vyrauja nepalankios teršalų sklaidai meteorologinės sąlygos, laikosi sausi orai.

Be vietinių taršos šaltinių (transporto, pakeltosios taršos, pramonės įmonių) įtakos, oro užterštumui įtakos šiomis dienomis turi ir atneštiniai teršalai iš kitų šalių.

Vyrauja pietryčių, rytų krypties oro srautai, kartu su jais atkeliauja teršalai iš pietvakarių Rusijos, pietryčių Ukrainos, kur remiantis palydovine informacija, fiksuojama daug gaisrų.


Komentarai

10
Komentuoti
Nu,nu2020-10-04
Tikra tiesa pagyvenę, kuo jie krosnis kurena savo nuosavus namus. Baisu, kuo papuola. Skudurais, plastmase ir t.t. kuo turi. Reikia kontroliuoti juos, ką jie sudeda į savo krosnis. Balkonuose uždrausta rūkyti, o kad oras užterštas, tai visiems pofik. Vienu žodžiu baisu. Ypač, kaip šalčiau būna, tai taip jauciasi prie nuosavų namų užterštumas.
Smogas praeis,2020-10-02
ar ne laikas sutvarkyti nuolatinį ,,smogą'' nuosavų namų rajonuose? Žmonės, ypač senesni, krosnis kūrena kuo papuola - skudurais, plastmase, impregnuotos medienos atliekomis ir pan. Nors dar ne žiema, bet anksti ryte pereiti Kurorto, Senamiesčio, I-mo Alytaus gatvėmis reikia dujokaukės. Žiemą, jeigu didelis slėgis, dūmai keliauja pažeme.
Balkonuose rūkyti uždraudė, o šiukšles deginti - ne.
Audrone2020-10-01
Kėdainiai ir jo rajonas visa diena skendo, sunku buvo suprasti kas vyksta...
ALGIS2020-10-01
cia viskas nuotoliniu budu vyksta
Jane2020-10-01
Paaiškinkit žmones.... Jonukas neįkerta komentarų????
Dana2020-10-01
Ne tik Alytus , bet ir visa Varėna iki 14 val.buvo paskendusi dulkių debesyse.
Mazge2020-10-01
Šiaip tai niekur internete nerašo,kad ten šiuo metu vyksta gaisrai, Ukrainoje buvo pavasarį ir pernai, Rusijoje taip pat pernai. Per žinias tikrai būtų pranešę. Vėl kas nors kažką chimičina,kaip kam palanku.
alytiskis2020-10-01
kada gamtosaugos ereliai pasidomes ta sarmanke kuri dumija netoli pienines link praniunu ir zaunieriskiu kaimu juk ten tikra pragaro masina negi tie dumai nekenksmingi zmonems kurie pastoviai juose gyvena ir jais kvepuoja
Jonukas2020-10-01
Nežinojau kad Alytaus rajonas ribojasi su ukraina nes ryte turbūt kažkas ukrainoj užsidegė o per pietus dumai jau Alytū pasiekė
Norèjau galvoti kad jeigu smogas eina mūsu pusėn tai aplinkosaugininkai bent jau praneštu kad langus užsidarytume , bet kur tau norėtum jie neturi tam laiko gerbemi miestelėnai nuodinkitės i sveikata
iner2020-10-01
is amerikos?
traffix.lt