9 c Alytus
Šeštadienis, Spalio 31d.
SportasFutbolas
2020 Rugsėjo 24d.
0

„Dainavos“ senjorai kausis dėl aukso

titleDomanto Aleksyno nuotr.

Lietuvos veteranų (35+) pirmenybėse šeštadienį, rugsėjo 26 d., vyks lemiamos kovos – dėl vietų žais Gargždų, Alytaus, Ukmergės ir Kretingos veteranai, informuoja Lietuvos futbolo federacija.

Šios keturios komandos iki finalinio etapo varžėsi savo regionuose. Kretingos ir Gargždų komandos užėmė pirmąsias vietas Žemaitijos, o Ukmergės ir Alytaus – Aukštaitijos pirmenybėse. Pusfinalyje „Dainavos“ senjorai 5:0 įveikė Kretingos „Miniją“, o kitame pusfinalyje Gargždų ekipa 7:1 pranoko Ukmergės komandą.

Alytiškių sėkmę pusfinalyje nulėmė Martyno Biržinio, Remigijaus Klimavičiaus, Sauliaus Laibinio įvarčiai, regionų varžybose įvarčius mušė ir Tomas Jeruševičius, Žydrūnas Karčemarskas. Pusfinalyje taip pat žaidė Vytautas Lukša. Gargždų komandoje nesustabdomas buvo Aurelijaus Staponkos ir Tomo Tamošausko duetas – jie kartu pelnė 5 iš 7 įvarčių.

„Tačiau džiugu, kad šiemet pirmenybėse dalyvavo ir nemažai žinomų, neseniai karjeras baigusių futbolininkų, o pusfinalio rungtynės iš Alytaus buvo transliuojamos internetu, susirinko keli šimtai žiūrovų. Alytus komanda pagal žaidimą nepadarytų gėdos ir šalies II ar I lygos pirmenybėse, jų pergalės buvo galima laukti. Kitame pusfinalyje didelis rezultatas buvo labiau netikėtas. Finale laukia du tikrai stiprūs varžovai ir visko gali atsitikti. Tikiuosi bus gražus, garbingas žaidimas, ir svarbiausia – be traumų ir kad visi būtų sveiki“, - skė vienas Lietuvos senjorų varžybų koordinatorių Dainius Širvys.

Kaune, LFF treniruočių centre, dėl pirmosios vietos nuo 17 val. varžysis Gargždų „Veterano“ ir Alytaus „Dainavos“ senjorų komandos.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt