9 c Alytus
Šeštadienis, Spalio 31d.
Laisvalaikis ir kultūra
2020 Rugsėjo 24d.
0

Keistuolių teatras į Alytų atveža glėbį džiugių šūksnių ir dainų

titleNuotraukų galerija

Paskutinį rugsėjo šeštadienį (26 d.) 12 val. Alytaus teatre laukia stebuklingi nuotykiai – to kaltininkas režisieriaus Aido Giniočio muzikinis spektaklis vaikams „HOP!“.

Pagal penkias skirtingas D. Bisseto pasakas sudėliotas nuotaikingas teatrinis nuotykis į stebuklingą, aukštynkojišką pasaulį nuneš kiekvieną, kuris išdrįs džiaugsmingai sušukti HOP! ir pakliūti į pačių keisčiausių ir netikėčiausių istorijų sūkurį.

Spektaklis „HOP!” – tai sąmojų ir netikėtumų kupinas muzikinis nuotykis, į rimtus augančios asmenybės klausimus atsakymų ieškantis be banalumo ir didaktikos. Režisierius Aidas Giniotis su spektaklio komanda tyrinėja vaiko fantazijos pasaulį, o jaunieji kūrėjai scenoje pasikliauja augančio žiūrovo sąmoningumu ir įtraukia jį į laisvą, žaismės kupiną šėliojimą. Tokiu būdu spektaklis tampa švente tiek jame vaidinantiems aktoriams, tiek publikai, o puikios emocijos ir kūrybiniai spektaklio sprendimai paskatina mažuosius žiūrovus HOP! sušukti bei paprastų stebuklų ieškoti ir kasdienybėje.

Režisierius: Aidas Giniotis

Scenografė: Ramunė Skrebūnaitė

Vaidina:

Džiugas Širvys, Matas Pranskevičius, Lukas Auksoraitis, Lukas Ignatavičius, Gintautas Ulmis, Tautvydas Galkauskas, Benadas Arkauskas, Urtė Smulskytė, Diana Kamarauskaitė, Aistė Šeštokaitė, Lyja Maknavičiūtė

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt