-7 c Alytus
Trečiadienis, Gruodžio 2d.
DruskininkaiLaisvalaikis ir kultūra
2020 Rugsėjo 23d.
0

Kurortinis pasiūlymas paskutiniam rugsėjo savaitgaliui

titleNuotraukų galerija

Druskininkai paskutinį rugsėjo savaitgalį pasitinka su šūkiu „Visi turizmo gurmanai – į Druskininkus“ ir kviečia į tarptautinei turizmo dienai skirtą linksmybių fiestą.

Šį kartą Druskininkai savo svečiams siūlo pasinerti į nepaprastą stichijų kelionę. Rugsėjo 25-27 dienomis vyksiančios šventės metu, pasak organizatorių, tiek Vilniaus alėjoje, tiek Karolio Dineikos sveikatingumo parke ar prie Druskonio ežero išėjęs pasivaikščioti turistas taps šventės dalyviu. 

Dėmesį kaustys garso, šviesų ir vaizdo šuo, miesto istoriją atskleis teatralizuotos ekskursijos, o turizmo objektai ir pasibaigus šventei siūlys nuolaidų. 

Garso, šviesų ir vaizdų instaliacijos kurortą pakeis neatpažįstamai. Druskininkų širdis Vilniaus alėja, taps magiška skaitmeninio meno – garso, šviesų ir vaizdo – arterija, sujungiančia svarbiausius miesto pastatus ir vietas. 

Gerai pažįstami miesto pastatai, tokie kaip Druskininkų miesto muziejus, Švč. Mergelės Marijos Škaplierinės bažnyčia, viešosios kurorto erdvės – Mikalojaus Konstantino Čiurlionio paminklo skveras, muzikinio fontano aplinka ir kiti – vakarais transformuosis ir pasikeis neatpažįstamai: kurorto svečių lauks visiškai kitokie, keturiomis (oro, žemės, vandens ir ugnies) stichijomis nuspalvinti Druskininkai. 

Turizmo gurmanus pasitiks netikėti vaizdiniai sprendimai, drąsios vizualinės ir garsinės interpretacijos, mistiškas šviesų žaismas ir kvapą gniaužiančios iliuzijos. 

Turizmo dienose – atrakcijos visai šeimai. Nuo šio penktadienio iki sekmadienio Druskininkai siūlys išskirtines pramogas, koncertus, atrakcijas ir staigmenas, o šventės programoje esančios veiklos bus skirtos ir mažiems, ir dideliems. 
Be audiovizualinės Druskininkų interpretacijos, miesto paslaptis atskleis teminės gidų ekskursijos, naktiniai žygiai ir orientacinės varžybos. 

Dieną kurorto svečių lauks muzikinė kelionė elektromobiliu po Druskininkus su saksofonininku Roku Barzdžiumi, daininkais Indraya ir Anatolijumi Oleinik, o vakare – kitų atlikėjų pasirodymai. 

Nepamiršti ir sportinio turizmo gurmanai – šeštadienį kurortą drebins „Race Day Druskininkai 2020“, Lietuvos streetrace čempionato septintasis etapas. Visą savaitgalį šurmuliuos tautodailės ir amatų darbų mugė.

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt