9 c Alytus
Pirmadienis, Spalio 26d.
Laisvalaikis ir kultūra
2020 Rugsėjo 22d.
0

„Aktuali kultūra“ siūlo jaukintis kultūrą

titleAsociatyvi iliustracija

Kultūros ministerijos inicijuoto renginių ciklo „Aktuali kultūra“ komanda artimiausiomis dienomis pasuks į Pietų Lietuvą – Suvalkiją, Dzūkiją. Viešosiose erdvėse vykstančiuose renginiuose laukiami visi rajonų gyventojai ir svečiai – eksponatų ir veiklų įvairovė padės kiekvienam atrasti tinkamiausią būdą geriau pažinti kultūrą.

Mobilioje ekspozicijoje galima pamatyti pripažintų menininkų: dailininkų Algirdo ir Remigijaus Gataveckų, dainų autoriaus ir atlikėjo Kosto Smorigino, solisto Merūno Vitulskio, dirigento Modesto Pitrėno, primabalerinos Olgos Konošenko, rašytojo Rimanto Kmitos –  kūrybos priemonių. 

„Džiaugiamės galėję prisidėti prie projekto „Aktuali kultūra“ ir plačiąją visuomenę bent šiek tiek supažindinti su savo kūrybos procesu. Kiekvienam menininkui svarbu auditorija. Tikrai ne visi Lietuvos gyventojai gali nuvykti į didmiestį iš arčiau pamatyti vienokių ar kitokių meno darbų. Šio projekto renginių metu kultūra „atvažiuoja“ pas jus, kur iš arčiau galėsite prie jos prisiliesti, ją prisijaukinti bei sužinoti apie alternatyvias veiklas savo rajone“, – pasakoja dailininkas A. Gataveckas.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt