5.27 c Alytus
Penktadienis, Lapkričio 27d.
Laisvalaikis ir kultūra
2020 Rugsėjo 26d.
6

„Dainuok su manim“ finalą laimėjo alytiškė Vakarė su scenos partneriu (ATNAUJINTA. PAPILDYTA )

titleNuotraukų galerijaYpatingos balso penkiolikmetė, alytiškė V. JarmalavičiūtėDomanto Umbraso nuotr.

„Dainuok su manim“ laidos pusfinalyje staigmeną pateikė Vakarės Jarmalavičiūtės ir Edgaro Lubio (ex-Amberlife) duetas, be didesnės konkurencijos užkopęs į pirmąją vietą.

„Įrodžiau, kad galiu“,– šypsosi penkiolikmetė moksleivė iš Alytaus. „Buvo neįtikėtinai gera. Net grįžus namo dar drebėjo kojos. Nors su Edgaru ilgai ginčijomės, nes jam ši daina atrodė netinkama, galiausiai sutarėme. Jis pasiūlė scenografinį sprendimą, kuris iš pradžių netiko man, bet atėjusi į generalinę repeticiją pajutau, kad viskas nuostabu. Buvau labai užtikrinta mūsų pasirodymu ir net negalvojau apie rezultatą“, –  pasirengimą pusfinaliui prisiminė Vakarė, neslepianti, kad nors su E. Lubiu tapo puikiais draugais, jų repeticijas lydi daugybė diskusijų.

„Manau, kad tai – sveika. Taip randame geriausią sprendimą. Iš Edgaro gaunu daugybę pamokų, daugiausia jų – jau pasirodymo metu. Tiesiog iš žvilgsnio. Su juo labai tvirtai jaučiuosi scenoje“, – tvirtina V. Jarmalavičiūtė.

Apie profesionalios dainininkės kelią V. Jarmalavičiūtė sako kol kas nesvajojanti. „Aš sunkiai išgyvenu konkurenciją, ilgai atsimenu negatyvą. Iki dabar naktį atsikeliu ir prisimenu kai kuriuos perskaitytus komentarus, pavyzdžiui, kad esu pernelyg suaugusi šiam projektui. Nors mano ir kitų dalyvių amžius iš tiesų panašus, bet tiesiog atrodau kiek vyresnė. Į projektą atėjau, nes be galo traukia scena, labai patinka šaršalas užkulisiuose ir noriu, kad žmonės girdėtų mano muziką“, – sako mergina.

„Dainuok su manim“ finalas – jau šį šeštadienį, rugsėjo 26 d., 21 valandą LRT televizijos pagrindiniu kanalu. Finale be V. Jarmalavičiūtės ir E. Lubio taip pat dalyvaus Kristupo Kerulio ir Monikos Linkytės, Stelos Švenčionytės ir Migloko bei Onutės Mingės Slušnytės ir Ievos Zasimauskaitės duetai. Laimėtoją tiesioginio balsavimo metu išrinks televizijos žiūrovai.

ATNAUJINTA

Vietą finale stulbinančiu pasirodymu pusfinalyje iškovojęs Vakarės Jarmalavičiūtės ir Edgaro Lubio duetas darsyk nustebins žiūrovus ir komisiją pasirinkę ypatingą Jurgos Šeduikytės dainą. „Jei reikėtų skirti balus, mano planšetėje degtų dešimtukas. Vakarės balse girdžiu karingumo gaidelę ir galvoju – taip reikia kovoti ir eiti į priekį“, – komplimentų dalyviams negailės komisijos narė kūrybininkė Dovilė Filmanavičiūtė.

Onutės Mingės Slušnytės ir Ievos Zasimauskaitės duetas taip pat nepaliks abejingų. Jos atliko Onutės Mingės atsineštą kūrinį. „Onute, tau labai pasisekė sutikti Ievą. Ji tave kviečia drauge atlikti jos kūrybos dainas, drauge būti ir kūrėju, ne tik atlikėju. Labai džiaugiuosi už tai, kokią dovaną gavai“, – po pasirodymo kalbės Dovilė.

PAPILDYTA

Alytiškė V. Jarmalavičiūtė su partneriu E. Lubiu laidos finale surinko surinko 5 tūkst. 59 balsus ir tapo projekto nugalėtojais, sveikiname!

Fotogalerija


Naujausios žinios

Komentarai

6
Komentuoti
nnn2020-09-27
lietuviskai jau visai nemokam dainuot ,varykit rusiskai tai daugiau zmoniu supras ,sulinde anglakalbiam i uzpakalius
ona2020-09-27
Alytus-gabių ir talentingų žmonių kalvė.
Alytiškė2020-09-23
Na Sia daina Chandelier pespausta. Sia balsas labai stiprus rėksmingas, Vakarės per silpnas. Bet A Million dreams super! Vakarės balsui kaip tik. Sėkmės!!!!!
Jo2020-09-23
Ai tingiu balsuot jau.
alytiškė2020-09-23
kviečiu visus balsuoti šį šeštadienį už Vakarės ir Edgaro duetą!!!
Vakare, 2020-09-22
super pasirodėte. O tie komentarai tai nulio verti, nes žmonės pikti ir negailestingi. O vaikų komisija jus įvertino 30 balų. Sėkmės finale!
traffix.lt