9 c Alytus
Šeštadienis, Spalio 31d.
Rėmėjų turinys
2020 Rugsėjo 21d.
0

Lazerinė regos korekcija: kada galima ir verta rinktis?

title

Susigrąžinti regą galima ne tik su tinkamais akiniais bei kontaktiniais lęšiais, tačiau taip pat ir išbandžius lazerinę akių korekciją, kuri medicinos sferoje siūloma jau daugiau nei 30 metų.

Tiesa, nors šiuo metu jau galima rasti labai daug naudingos informacijos apie tokią korekcijos galimybę, tačiau dalis žmonių vis dar baiminasi, kad rezultatas gali būti netenkinantis, kad procedūra gali būti neveiksminga, juolab, kartais sklando mitai, kuriuose akcentuojama, kad tai gana nemaloni procedūra. Žinoma, viską paneigti gali tie, kurie jau išbandė šią galimybę ir džiaugiasi kur kas geresne rega.

Lazerinė akių korekcija – ne naujiena

Kaip jau minėjome – daugiau nei 30 metų siūloma medicinos sferoje, tad patirtis ir geriausias įrodymas, kad procedūra yra veiksminga. Svarbiausia, kad kiekvienas pacientas labai stebimas, iki šiol atliekami tyrimai ir tuo pačiu vertinama – kaip mato žmogus, su kuo jam tenka susidurti, ar yra kokie nors galimi diskomfortai. Svarbiausia, kad kol kas viskas labai našu, tikslu ir džiugina. Juolab, mokslininkai dirba dar efektyviau ir stengiasi, kad pavyktų pačią procedūrą padaryti kuo paprastesne. Tiesa, ji trunka vos kelias sekundes, tad nuostabu, kaip greitai žmogus gali pamiršti akinukus, lęšius ir gyventi vėl puikiai matydamas.

Korekcijos galimybės

Tikrai neužtenka tik norėti lazerinės akių korekcijos, kadangi yra tam tikros taisyklės, kuriomis reikia remtis, kad korekcija galėtų būti atliekama. Taigi, šiuo metu lazerinė akių korekcija yra daroma asmenims, kurie:

1.  Yra vyresni nei 18 metų amžiaus, tačiau jaunesni nei 55 metų amžiaus.

2.  Tik tokiems pacientams, kurių trumparegystė siekia -15 dioptrijų arba toliaregystė siekia +4 dioptrijas.

3.   Astigmatizmas turėtų būti iki 6 dioptrijų.

4.   Taip pat dažniausiai reikalaujama, kad regėjimas paskutinius kelerius metus nebūtų kitęs. Tam dažniausiai reikalingas prižiūrinčio gydytojo išrašas. Tai rodo, kad regos situacija jau yra nusistovėjusi.

5.   Žinoma, taip pat pacientas neturi sirgti jokiomis kitomis akių ligomis. Taip pat atsakingai vertinamos ir kitos lėtinės ligos, kuriomis gali sirgti pacientas.

Tinkamas pasiruošimas operacijai

Svarbiausia laikytis gydytojo nurodymų, kadangi tai gali garantuoti, jog pavyks sėkmingai ne tik pasiruošti operacijai, tačiau taip pat ir ją išbūti, galiausiai džiaugtis sveikomis akimis ir puikia rega po trumpo laiko tarpo. Dažniausiai nereikalingas joks ypatingas pasiruošimas, tik atliekami tyrimai, kurie daromi sutartu metu. Pati operacija trunka vos kelias sekundes, tad nereikia bijoti. Galiausiai, po operacijos kiekvienam pacientui medikas nurodys priežiūros patarimus, tačiau jie tikrai nereikalauja nei ilgų atostogų, nei kažkokių brangių specifinių priemonių.

Svarbiausia, kad tokios operacijos siūlomos su medicinos lizingo galimybe, tad tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori geros regos šiandien, tačiau mokėti už ją – rytoj. Taip, kad nieko nelaukite ir registruokites vizitui jau šiandien, apsilankius į https://regoscentras.lt/registracija-vizitui/.

 


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt