9 c Alytus
Pirmadienis, Spalio 26d.
Laisvalaikis ir kultūra
2020 Rugsėjo 22d.
0

Alytaus piliakalnių šturmas: rudenėjančia gamta pasidžiaukime drauge

title

Alytaus kraštotyros muziejus kartu su asociacija „Olita-Orany“ kviečia į pažintinį pėsčiųjų žygį griovų išraižytame Vidzgirio botaniniame draustinyje ir Alytaus šile „Alytaus piliakalnių šturmas“. Aplankysime keturis piliakalnius ir vieną carinį fortą prie Alytaus.

Žygis – beveik žiedinis (baigsime apie 16 val. prie Alytaus kraštotyros muziejaus), vietovėje neženklintas, draugiškas vaikams ir socializuotiems augintiniams. Numatoma trukmė – apie 6 val., atstumas – apie 18 km. Maistas, užkandžiai ir vanduo – atsineštiniai.

Pertraukėlių metu vyks seminaras, praktikumas „Tempimo pratimai žygiuose: nuovargiui sumažinti ir traumoms išvengti“. Gydomojo judesio specialistė Gerda Vencevičiūtė papasakos, parodys ir patars, kaip nesudėtingus raumenų tempimo pratimus atlikti teisingai ir saugiai.

Žygio sudėtingumas yra 5 balai (iš 10) – miško ir lauko keliukai, žvėrtakiai, raižytas reljefas. Nepilnamečiai žygyje laukiami tik su juos lydinčiais suaugusiais asmenimis. Specialaus pasirengimo žygiui nereikia, tačiau, avint turistinius ar bent jau tvirtus batus bei dėvint žygiams tinkamą aprangą, bus lengviau.

Visiems, baigusiems žygį, išduosime „Olita-Orany“ žygeivio pasą su pirmuoju antspaudu. Dar iki žygio užsukę į Alytaus kraštotyros muziejų galite gauti ir keliautojo po Alytaus rajono piliakalnius pasą.  Daugiau informacijos apie žygį – ČIA. Žygį iš dalies finansuoja Alytaus miesto savivaldybė ir Lietuvos kultūros taryba.

Startuojame Alytuje, prie PC „Senukai“ (Likiškėlių g. 72) šeštadienį, rugsėjo 26 d., 9.56 val.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt