10 c Alytus
Pirmadienis, Spalio 26d.
Laisvalaikis ir kultūra
2020 Rugsėjo 19d.
2

„Dainuok su manim“: netikėtai sužibėjęs alytiškės duetas – tarp naujųjų lyderių

title

„Dainuok su manim“ artėja prie finalo. Dėl teisės dalyvauti lemiamoje laidoje laidoje šeši duetai susitiks pusfinalyje, kuris dviems reikš pasirodymo pabaigą. 

Kaip anonsuoja LRT televizija, didžiausią staigmeną pateiks alytiškė Vakarė Jarmalavičiūtė ir su ja dainuojantis Edgaras Lubys.

Ikišiol ant iškritimo ribos balansavęs ex-Amberlaifo ir alytiškės duetas padovanos nepamirštamą pasirodymą ir pateiks tikrą galvosūkį komisijai – vertinti visų laidų ar tik pusfinalio pasirodymus.

„Dainuok su manim“ pusfinalyje dalyvaus šie duetai: Vegos Kavaliauskaitės ir Jurijaus Veklenko, Kristupo Kerulio ir Monikos Linkytės, Onutės Mingės Slušnytės ir Ievos Zasimauskaitės, Stelos Švenčionytės ir Migloko, Dominyko Navicko ir Iglės Bernotaitytės, minėtos alytiškės Vakarės ir jos scenos partnerio E. Lubio. Keturios poros susitiks finale.

„Dainuok su manim“ pusfinalis LRT pagrindiniame TV kanale šiandien, rugsėjo 19 d., nuo 21 val.

 


Komentarai

2
Komentuoti
Rimantė2020-09-23
Bet vis tiek Vakarė, kuriai turbūt jau greit 17 metų, rungiasi su 12 metų vaikais, labai jau nelygi kova buvo, nėra ten tokio amžiaus vaikų vyresnis gal Kristupas kažkiek, jam gal 14, Vakare eik į suaugusių lietuvos balsą, ten rodyk lygį, o čia tarp vaikų... bet sėkmės, dainuoji gražiai
Vakar pasirodymas2020-09-20
buvo super, per kūną ėjo šiurpuliukai. Ir dainininkai, ir aktorius savo darbą atliko puikiai. Šaunuolė Vakare ir Edgaras.
traffix.lt