9 c Alytus
Pirmadienis, Spalio 26d.
AlytusEismasTransportas
2020 Rugsėjo 19d.
12

Eismo paralyžius Alytaus centre: vairuotojams – išraustų gatvių ir varžybų rengėjų iššūkiai (FOTO. VIDEO)

titleNuotraukų galerija

Alytaus mieste šiuo metu rekonstruojamas trys žiedinės sankryžos dėl to nepatogumų turi vairuotojai, o ypatingai piko metu.

Penktadienį Alytuje prasidėjo 46-asis tarptautinis ėjimo festivalis.

Dėl to teko uždaryti eismą dar ir Pulko bei Jotvingių gatvėse.

Uždarius įvažiavimą į miesto centrą aplinkinės gatvės tapo sunkiai pravažiuojamos.

Per visą Ligoninės gatvę susidarė automobilių eilė, sutriko maršrutinių autobusų grafikas.

Jotvingių gatvėje dirba eismą reguliuojantys pareigūnai, patruliuoja policijos motociklas.

Leidimą uždaryti eismą Pulko ir Jotvingių gatvėse rugsėjo 14 dieną išdavė laikinasis Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktorius Giedrius Šimas.

Eismo draudimas minėtose gatvėse galioja iki penktadienio vakarą, o šeštadienį dėl mugės bus draudžiama važiuoti Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gatve.

Kaip minėjome, nepatogumų vairuotojai turi dėl antrame pusmetyje prasidėjusių ir vienu metu vykdomų trijų žiedinių sankryžų rekonstrukcijos darbų.

Penktadienį į eismo spūstis patekę vairuotojai aiškino, kad esant tokioms eismo sąlygoms, kai „išraustos" pagrindinės miesto eismo arterijos rengti dideles varžybas (ėjimo festivalį ar bėgimo pusmaratonį) bei uždaryti eismą dar keliose gatvėse – ne itin išmintingas sprendimas.

Fotogalerija


Naujausios žinios

Komentarai

12
Komentuoti
op2020-09-21
galejome dar be problemu kartu ir kariu pratybas padaryt ir atlaidus ... vietos dar yra
Nu,nu2020-09-20
Jokio čia uzkrato nėra. Mažiau myzkite dėl visko, tai bus geriau. Tai dėl koronos, tai dėl varžybų. Ne kasdien, gi būna tos varžybos. Praėjo ir pakentejote. Blogai vairuotojams sutinku, bet buvo, kaip buvo.
Gediminas2020-09-19
Oi oi tik netrieskit del pusdienio
Topolių gatvės gyventojas2020-09-19
Kas per idiotas sugalvojo padaryti vienpusius eismus Topolių ir Jaunimo gatvėse tuo metu kai miestas šitaip iškasinėtas? Praranda balsus meras...
Zenius2020-09-19
Galima buvo ši renginį sporto varžybas rengti pvz šeštadienį pavakarę ,,,, bet ne penktadienį kada žmonės grįžta iš darbo susidarė baisus kamščiai dar Alytaus mieste sankrziu remontas , tai rodo mūsų valdininkų nesugebėjimą ,,,, tarpusavyje rengti įvairias intrigas jie sugeba , bet daugiau nieko ,,,,,..
Egii2020-09-19
Na tai dabar pirmasis užkrato skaičiumi o tuos glusus kurie leido šitą debylu paradą reikia statyti prie sienos
KADA2020-09-19
SUTVARKYS SANTAIKOS GATVE JUK ZADEJO MELAGIAI
piktas2020-09-19
Kokie IŠMINČIAI toj eismo komisijoj kad tuščioje Topolių gatvėje padarė vienpusį eismą o tokio pat platumo Kaštonų kur pilna stovinčių mašinų ir vienoj gatvės pusėj ir kitoj pusėj dvipusis eismas kaip prasilenkti didesniam miesto autobusui ???
Dijana2020-09-19
Kaip visada , viskas ne dėl alytiškių.....kiekvienas mes turime teises savo mieste...o gal neturime?
Ar2020-09-18
Būtina ejimo festivali daryti čia? galejo kaubojus ir kita vieta rasti. savivaldybes klerkai irgi turi susimastyti pries dalinant leidimus ar nepakenks alytiškiams
JTM2020-09-18
Mieste penkios sankryžos. Trys išraustos, o paskutines dvi dar uždarė dėl sporto. Ir niekas nepagalvojo kad miestas visgi turi gyventi, kad visi turi darbus, rūpesčius, reikalus? Ai, svarbu padangas užgesinom.
MERUI2020-09-18
GERIAUSIAS VARIJANTAS UZDARYRT NUO SIMNO ZIEDO IKI KANIUKU TILTO BEI NUO SKYDINIU IKI TILTO PER NEMUNA I PIRMA ALYTU IR BUS RAMU
traffix.lt