9 c Alytus
Šeštadienis, Spalio 31d.
AlytusPolitika
2020 Rugsėjo 16d.
13

Damoklo kardas pakibo ir virš Alytaus vicemero Š. Klėgerio galvos

title

Devyni Alytaus miesto savivaldybės tarybos nariai jau padėjo parašus po interpeliacijos tekstu, kuriame skelbiamas nepasitikėjimas miesto vicemeru, konservatoriumi Šarūnu Klėgeriu. 

Interpeliacija oficialiai užregistruota, tad Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis per dvi savaites šį klausimą turės įtraukti į artimiausią tarybos posėdžio darbotvarkę.

Alytausgidas.lt redakcijos žiniomis daugiau nei 9 tarybos nariai tikrai linkę reikšti nepasitikėjimą Š. Klėgeriu, juolab, kad tą parodė ir balsavimas dėl Rolando Juonio ir Neringos Rinkevičiūtės,  tad labai realu, kad besiformuojanti naujoji tarybos dauguma iš posto išvers dar vieną N. Cesiulio komandos narį. 

Interpeliacijos tekstas

PAREIŠKIMAS

DĖL NEPASITIKĖJIMO ALYTAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS MERO PAVADUOTOJU ŠARŪNU KLĖGERIU

Vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 19 straipsnio 3 dalimi Alytaus miesto savivaldybės tarybos veiklos reglamentu, mes, žemiau pasirašę Alytaus miesto savivaldybės tarybos nariai, pareiškiame nepasitikėjimą Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotoju Šarūnu Klėgeriu.

Mūsų įsitikinimu, mero pavaduotojo veikla, neveiklumas bei netinkamas susidariusių problemų sprendimas netenkina Alytaus miesto gyventojų ir kenkia Alytaus miestui. Reiškiame ne tik politinį nepasitikėjimą mero pavaduotoju Šarūnu Klėgeriu, bet  manome, kad jis netinkamai vykdo pareigas pagal nustatytas veiklos sritis:

  • pasyvumas ir negebėjimas pritraukti realių investicijų į miestą;
  • nesikalbėjimas su visuomene, bendruomenių neįtraukimas į savivaldos veiklą;
  • neinicijuojami energetinio efektyvumo ir renovacijos projektai;
  • negebėjimas koordinuoti ligoninės Chirurgijos skyriaus kapitalinio remonto projekto eigos ir atsakomybės už jo sužlugdymą vengimas.

Visi išvardinti Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotojo Šarūno Klėgerio veiksmai ir neveikimas suteikia pagrindą reikalauti atsakomybės ir jo atstatydinimo.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 13 straipsnio 4 dalimi, mes, žemiau pasirašę Alytaus miesto savivaldybės tarybos nariai reikalaujame ne vėliau kaip per dvi savaites nuo šio reikalavimo gavimo dienos sušaukti neeilinį Alytaus miesto savivaldybės tarybos posėdį, kuriame dėl pareikšto nepasitikėjimo būtų svarstomas Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotojo iš pareigų klausimas.

 


Komentarai

13
Komentuoti
Tegu atleidzia2020-09-19
Abejoju,ar kas jo pasiges........
Aloe vera2020-09-17
Mikė Pūkuotukas
taip2020-09-17
gražus kaip oro balionėlis, o vidus oras
Viktor.2020-09-17
Labas. Ko čia stebėtis, koks yra mūsų meras tokia ir jo komanda. Gal kam yra neaišku, a?. Ką išsirinkote , tai dabar ta ir turite.Matyt, kad šitei žmonės ne į savo roges įsėdo, kad nesugeba dirbti, o gal iš viso nemoka nieko konkretaus padaryti mūsų miesto naudai, a?. Ate.
Sadnalor2020-09-17
O Я8alniciokas toks mislingas,paslaptingas
Negerai2020-09-17
Tai ką jau numatę? Kas čia toks veiklus būtų? Gal tik rašinėt,ir liežuviu lot yra gebančių.O atsisėstų į jo vietą,visai nieko neveiktų,kaip praeitoj kadencijoj,tik juosteles karpė ????
jo2020-09-17
labai geras pasiūlymas
Aloe vera2020-09-17
Silpnesnių už šitą dar nebuvo
Apie kardą2020-09-16
Na jeigu politikams pakabintume tikrą kardą virš galvos tai tikrai jie dirbtų sąžiningai. Dabar gi jiems nusispjaut, dirba arba nedirba, lėbauja valdziukė ir tiek
Aloe vera2020-09-16
šėstiorkės pvz, kur paspirsi, ten sulys, rašysis ant bet ko
Aloe vera 2020-09-16
Pasimuilint mėgėjas berniukas kartais sulenda ir be muilo.....baisu iki ko nusirito Alytaus politikieriai - miesto gabalų grobstytojai
Lina2020-09-16
Silpnas, labai silpnas vice. Tai tiesa.
Aloe Vera2020-09-16
Čia rimčiau truputį
traffix.lt