4 c Alytus
Šeštadienis, Gruodžio 5d.
Laisvalaikis ir kultūra
2020 Rugsėjo 15d.
8

Rudens gėrybių mugę Alytuje puoš koncertinė programa

title

Rugsėjo 19 d. Alytuje, Rotušės aikštėje ir Dariaus ir Girėno gatvėje nuotaikingai šurmuliuos rudens gėrybių mugė su nuotaikinga programa visai šeimai! Renginio laikas nuo 10.00 iki 16.00 val., tad nepraleiskite galimybės produktyviai praleisti laiką!

Koncertinė programa bei pramogos visai šeimai

Rotušės aikštėje Jus pasitiks Alytaus sportinių šunų klubas "Cerberis" ir  atliks įspūdingą dresūros šou. Vaikučių lauks batutai bei kitos linksmos pramogos. Taip pat, savo skambesiu ir džiugia nuotaika mugę puoš koncertas. Koncertuos kolektyvas „Šilagėlės", ansamblis „Dzūkų versmė",  kapela „Smiltelė”, Alytaus miesto pensininkų bendrija „Bočiai" ,Alytaus senjorų klubas „Labas pavakarys” bei kiti Alytaus miesto visuomenininkai.

Amatininkų mugę puoš žirgai

S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje džiugins “Žvirblio Žirgas” žirgai bei šventinę rudens gėrybių mugę puoš tautodailininkai, amatininkai. Jie pristatys originalumu ir išskirtinumu dvelkiančius rankų darbo ir meno kūrinius: vilnos gaminius; lininius drabužius; juvelyrinius dirbinius - papuošalus; aksesuarus iš odos; dirbinius iš keramikos, stiklo ir medžio; iš vytelių pintus krepšius ir kt.

Tautinio paveldo gaminiai ir kareivinė košė

Prekybinėje mugėje taip pat dalyvaus ir Lietuvos tautinio ir kulinarinio paveldo atstovai su maisto produktais, ir įvairiais kulinariniais šedevrais: namine duona, šviežia ir rūkyta mėsa, šimtalapiais bei kitais išskirtiniais gaminiais. Mugės lankytojai bus vaišinami labai skania kareivine koše.

Būtinai užsukite į šventinę rudens gėrybių mugę, prižadame gerą nuotaiką ir daug linksmų staigmenų!

Renginio organizatoriai MyFest.LT


Komentarai

8
Komentuoti
Nu,nu2020-09-17
Uzsibarikadevo savivaldybė visais frontais, nes mugėje susirinks tie, kurie labai lupasi į seima. O mugėse nebijote koronos. Aišku, kad ne. Rinkimai ant nosies.
Lina2020-09-17
Ar jau nors vieną šventė padarė per visą vasarą, jau nebaisus nei korona.
RR2020-09-17
Įdomu kas ,,kareivinę“ košę dalins ...
Zenius2020-09-16
Mugėje aktyviai dalyvauja kandidatai į seimą ,,, štai ir kodėl Alytuje trečią mugė ..
Nuomone2020-09-16
O tai dar trijų mugių rudeni neužtenka , reikia ketvirtos muges.!
ALGIS2020-09-15
gal sukart kose valgysim kaip kareiviai su auksiniais saukstais.O kokie politikieriai vel prisiplaks
KAS SAVAITGALI2020-09-15
NAUJAS TURGUS GERAI TACIAU GALETU KIEKVIENA DIENA BUT TURGUS SU GYVA MUZIKA PRIE ROTUSES NEREIKETU TRENKTIS I JAZMINU TURGU JUK GYVA MUZIKA GERIAU IR VISKAS MIESTO CENTRE O NE LAUKUOSE.
Nu,nu2020-09-15
Ir vėl mugė 19 dieną. Mugė prie mugės. Gerai gyvena Alytus. Nieko gero tose mugėse, tas pats per tą patį. Jau neįdomu. Sugalvokite ką nors kito, o ne pinigų rinkimus už vietelę prekybai.
traffix.lt