15 c Alytus
Sekmadienis, Rugsėjo 20d.
Technologijos
2020 Rugsėjo 15d.
0

Hakatonas „Startuoliai, keičiantys visuomenę“ į kūrybines dirbtuves kviečia ir Alytuje

title

Šį rudenį Alytų ir dar devynias Lietuvos apskritis aplankys „Startuoliai, keičiantys visuomenę“ hakatonai. Šias kūrybines dirbtuves inicijuoja ir 14-29 m. jaunimą kviečia skaitmeninių įgūdžių bei programavimo mokykla „Turing School” ir „Prisijungusi Lietuva“.

„Hakatonai turi unikalią galimybę vienoje vietoje sutelkti daugybę naujų idėjų, kurios kiekvieną dieną paprastai negimsta. Toks formatas sukuria sąlygas koncentruotis į pačią idėją ar problemos sprendimą be jokių išorės trukdžių. Todėl jaunuolius skatinu į supantį pasaulį pažvelgti kitomis — kūrėjo ir inovatoriaus — akimis, atrasti skaudžias vietas ir jas išspręsti”, — sako „Turing School” vadovė Monika Simaškaitė.

Norintieji dalyvauti skatinami suburti motyvuotą ir iš rėmų nebijančią išeiti žmonių komandą, kurioje nebūtina turėti informacinių technologijų specialisto, tačiau jo dalyvavimas ir indėlis įprastai yra privalumas.

Komandos regioniniuose, 10 valandų trunkančiuose hakatonuose pradės kurti savo startuolį — tikslinti idėją, įgyvendinimą, pritaikomumą realioje situacijoje. Idėjų pristatymai bus vertinami komisijos, kuri atsižvelgs į idėjos originalumą, praktinį pritaikomumą, kūrybiškumą, loginę minčių seką, aiškumą.

Geriausi idėjų sumanytojai metų pabaigoje bus kviečiami į nacionalinį, 30 valandų truksiantį hakato-ną, kurio pagrindinis tikslas — išrinkti realiai įgyvendinamas ir svarbias regiono ar net globalias problemas sprendžiančias idėjas.

Nacionaliniame hakatone iš geriausių regioninių komandų bus apdovanotos trys labiausiai komisiją sužavėjusios.

Hakatonas Alytuje suplanuotas lapkričio 6 d., o nacionalinis finalas Vilniuje  numatytas lapkričio 27-28 d.

Registruotis į hakatono „Startuoliai, keičiantys visuomenę“ kūrybines dirbtuves ČIA:


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt