1 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
SportasFutbolas
2020 Rugsėjo 14d.
3

Už P. Golubicko ugdymą ir žaidimą Alytuje – tūkstantinė paskata DFK „Dainavai“

titleP. GolubickasZenono Šilinsko nuotr.

10 tūkst. eurų – tokio dydžio kompensacija pasiekė už Pauliaus Golubicko rungtynes, sužaistas vilkint Alytaus komandos marškinėlius, informuoja Alytaus DFK „Dainava“.

„Išauginus gerus žaidėjus, kurie kažkur išvyks žaisti, klubas gaus kompensacijas už jų ugdymą, šiuos pinigus galėsime toliau investuoti į žaidėjų paruošimą. Istorijoje – tai pirma tokia kompensacija, kurią gavo DFK „Dainava“, – sako klubo sporto direktorius Rimas Kantaravičus.

Alytaus DFK „Dainavoje“ P. Golubickas 2018 metais sužaidė 12 rungtynių ir pelnė tris įvarčius. „Jeigu jis būtų sužaidęs daugiau rungtynių, kompensacija būtų didesnė“, – teigia R. Kantaravičius.

Kompensacija mokama už kiekvieną žaidėjo mokamą perėjimą klubams, kuriuose tas žaidėjas rungtyniavo iki 21-erių metų.

P. Golubickas yra R. Kantaravičiaus vadovaujamos Alytaus „Dainavos“ futbolo akademijos auklėtinis.

P. Golubickas iš Alytaus pirma išvyko žaisti Jouvilio (Anglija) „Yeovil Town“ ir studijuoti, po to grįžo į Alytų ir žaidė DFK „Dainavoje“, vėliau nuomos pagrindais rungtyniavo Lietuvos čempionės Marijampolės „Sūduvos“ ir Velika Gorikos (Kroatija) HNK „Gorica“. Pastaroji ekipa P. Golubicko kontraktą išpirko ir futbolininkui pasiūlė sutartį iki 2024 metų.

 


Komentarai

3
Komentuoti
Visiėms 2020-09-16
Tai ir taip viskas aišku. Už D.Šerna ir V.Lukša T. Labuka M. Panka gavo kišenpinigius treneris A. Bytautas. O už Ž. Karčemarska treneris P. Simanavičius. O tos kompensacijos turėjo atitekti SRC, tada buvo vadinama Alytaus sporto mokykla. Bet niėkam nerūpėjo, nes visiėms buvo sakoma kad čia jų vaikai ir čia jų pinigai. Va tokios ir buvo kompensacijos už Alytaus auklėtinius.
Geras2020-09-16
Kodėl neparašot kas ir kokias kompensacijas gavo už Ž.Karčiamarsko, D. Šerno, V. Lukšos ir kitų ugdymą.
Šaunu 2020-09-15
Jau ledai pralaužti. Senai taip turėjo būti, kad klubams ir akademijoms pareitų kompensacijos už žaidėjų ugdymą. Bet iki šiol niėkam tai nerūpėjo. Nes visas jaunimas buvo ugdomas valdiškomis lėšomis, tai ir kompensacijos buvo mokamos tik trenerems slaptai. Manau šis viėšumas ir futbolo lygį pakels.
traffix.lt