0 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
Alytaus rajonas
2020 Rugsėjo 14d.
0

Žygis po Nemunaičio apylinkes – su vietiniu gidu

titleNuotraukų galerija

Europos paveldo dienų Lietuvoje renginiai jau 27-tą kartą sieks atkreipti visuomenės dėmesį į kultūros paveldą, į krašte esančius dėmesio vertus objektus – ir seniai visiems žinomus, ir visuomenės dar neatrastus, nepelnytai pamirštus ar naujam gyvenimui keliamus.

Alytaus rajono savivaldybėje taip pat vyks šioms  dienoms paminėti skirti renginiai. Vienas jų – pėsčiųjų žygis Nemunaičio apylinkėmis.

Alytaus rajono savivaldybė ir visuomenės sveikatos biuras rugsėjo 18 d. 15 val. visus neabejingus kultūros paveldui bei norinčius aktyviai jį pažinti kviečia į pėsčiųjų žygį „Sveikai ir šiaurietišku žingsniu po kultūros paveldo objektus“.

Žygio dalyviai kviečiami susitikti Nemunaičio miestelyje prie bažnyčios. Žygio metu bus lankomas Pranciškonų vasarnamis, prie kurio 1945 m. birželio 2-osios naktį prisiekė 120 A. Ramanausko-Vanago vadovaujamų partizanų, Nemunaičio miške žemyninės kopos, mineralinio vandens versmė Lankų kaime, Klebono akmuo ir kiti lankytini Nemunaičio ir jo apylinkių objektai.

Žygiui vadovaus ir svarbiausią informaciją apie lankomus objektus pristatys vietinis gidas – Nemunaičio seniūnijos seniūnas Rimantas Avižienis.

Informacija ir registracija į žygį el. p. [email protected] arba tel. (8 315) 21 438.

Alytaus rajono savivaldybės informacija

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt