13 c Alytus
Sekmadienis, Rugsėjo 20d.
112
2020 Rugsėjo 15d.
0

Dingęs senolis pranešė apie savo buvimo vietą (ATNAUJINTA)

titleNuotraukų galerijaIeškomas iš namų Putinuose išėjęs ir negrįžęs Vladas B.

Sekmadienį į Alytaus apskrities VPK kreipėsi vyras pranešdamas, kad penktadienį apie 9.30 val. jo tėvas Vladas B. (g. 1936 m.) išėjo iš namų Alytuje, Šaltinių g. ir iki šiol negrįžo.

Vyras yra apie 170 cm ūgio, liekno sudėjimo, plaukai žili, pliktelėjęs. Išskirtinis bruožas tas, kad neturi pusės kairės rankos bevardžio piršto.

Išeidamas iš namų senolis dėvėjo džemperį žalios ir geltonos spalvų, mūvėjo juodas kelnes, buvo užsidėjęs mėlyną džinsinę kepurę.
Iš namų Vladas B. dingo ne pirmą kartą.

Ką nors žinančius apie vyro buvimo vietą prašome skambinti Alytaus apskr. VPK pareigūnams telefonu +370 700 65600 arba skubios pagalbos tarnybų telefonu 112.

ATNAUJINTA

Senolio paieškai pirmdienį buvo pasitelktos didelės policijos pareigūnų, Viešojo saugumo, Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai, 3 kinologai su šunimis, į orą buvo pakeltas dronas, tačiau paieškos buvo bevaisės.

Antradienį po pietų senolis užklydo į Alytaus rajone Talokių kaime esančią sodybą ir paprašė giminaičiam pranešti apie jo buvimo vietą. Po medikų apžiūros vyras buvo perduotas artimiesiems.

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt