4 c Alytus
Šeštadienis, Gruodžio 5d.
SportasFutbolas
2020 Rugsėjo 13d.
9

DFK „Dainavos“ dubleriai finišuos geriausių aštuntuke, „Vidzgiris“ pasirodymą baigė paskutinis

titleRezultatyviausias LFF II lygos pirmojo rato dainaviškis R. StankevičiusZenono Šilinsko nuotr.

Dėl vietos pajėgiausių komandų aštuntuke LFF II lygoje kovojantys Alytaus DFK „Dainavos“ dubleriai pasiekė principinę pergalę įveikdami turnyro lentelės kaimynę Vilniaus „Viltį“.

Kaip susitikimą apibūdino su pagrindinės komandos treneriu Fabio Mazzone dainaviškių dubleriams vadovavęs Nerijus Bartkevičius, rungtynės tapo „trileriu“.  Jis prasidėjo praleistu įvarčiu 29 min. (0:1).

Po beveik penkių minučių rezultatą išlygino Lukas Kochanauskas, kuris iš pradžių nepataikė nuo 11 metrų žymos, tačiau dėl vartininko klaidos gavo šansą smūgį pakartoti ir tuo pasinaudojo (1:1).  

Po kelių akimirkų vilniečiai vėl persvėrė rezulatą (1:1), tačiau per pridėtą kėlinio laiką pusiausvyrą atstatė Moldovos ir Rumunijos pilietybė turintis alytiškių legionierius Grigore Coscodan, taip pat realizavęs 11 m baudinį (2:2).

Antrąjį kėlinį vilniečiai pradėjo be antrą geltoną kortelę gavusio varėniškio Edvino Dubavičiaus, tačiau kiekybinės persvaros šeimininkai neišnaudojo. Atvirkščiai – 57 min. įvartį pelnė vilniečiai (2:3).

Tuo futbolo drama nesibaigė. 65 min. L. Kochanauskas nepataikė dar vieno 11 m baudinio, tačiau dėl dar vieno per ankstyvo vartininko Remigijaus Mikalainio išėjimo iš vartų ir jau pašalinimo iš aikštės „Kocha“ galėjo smūgį pakartoti ir tai šįkart atliko nepriekaištingai (3:3).

Pergalingą įvartį 82 min. pelnė Renaldas Stankevičius (4:3), tai buvo jau šeštasis jo įvartis LFF II lygoje šį sezoną.  

Su šešiomis pergalėmis, dviem lygiosiomis, penkiais pralaimėjimais ir 20 taškų (įvarčių skirtumas 26:25) DFK „Dainavos“ dubleriai pakilo į septintąją vietą, aplenkdami Kauno „Žalgirį“ C (19 tašk.), o nugalėtą Vilniaus „Viltį“ (17 tašk.) palikdami už aštuntuko ribų.

Po LFF II lygos pirmojo rato pirmauja Panevėžio „Ekranas“ (32 tašk.), kurį DFK „Dainava“ svečiuose įveikė 4:0, antrą ir trečią vietas dalinasi alytiškio Artiom Spelman atstovaujamas Kazlų Rūdos „Šilas“ ir Kybartų „Sveikata“ (po 31 tašk.).

DFK „Dainavos“ dubleriai sezoną tęs finaliniame aštuntuke.

LFF II lygos pirmą ratą baigė ir Alytaus FK „Vidzgiris“. Su 13 pralaimėjimų, vienintele pergale, 3 taškais ir net pusšimčio įvarčių deficitu (11:51) vidzgiriečiai finišavo paskutinis keturiolikti.

Skaudžiausias nesėkmes FK „Vidzgiris“ patyrė per dvejus turus į savo vartus praleidęs 28 įvarčius – namuose 0:10 pralaimėjęs „Ekranui“, o svečiuose net 1:18 – „Šilui“. Vienintelę pergalę LFF II lygoje Virginijaus Sinkevičiaus ir Šarūno Klimavičiaus auklėtiniai pasiekė Vilniuje 3:1 prieš BFA dublerius. Tokiu pat rezultatu baigėsi ir rungtynės su dainaviškių dubleriais, tiesa, pastarųjų naudai.

Antrame LFF II lygos rate 1-8 ir 9-14 vietas užėmusios komandos sužais po vienerias rungtynes.

DFK „Dainavos“ dubleriai dėl aukštesnių vietų sieks kautis su „Ekranu“, „Šilu“, „Sveikata“, Vilniaus „Žalgiriu“ C, Marijampolės „Sūduvos“ dubleriais, Vilniaus „Tera“ ir „Kauno Žalgiriu C“.

FK „Vidzgiris“ iš paskutinės vietos mėgins išlipti žaisdamas su Utenos „Uteniu“, Kėdainių „Nevėžio“ dubleriais ir trimis Vilniaus komandomis: „Ateitis“, BFA dubleriai ir „Viltis“.


Komentarai

9
Komentuoti
Jo2020-09-14
Dzūkija bc tai gero? . O kas tau gero? Tu gal?
:D 2020-09-14
Eina nx, ka jus čia komenuojat,sėdit krv prie kompu ir rasinejat nesąmones, žinotųt kur, kiek kokių vidinių srovių alytaus futbole, tai uždarę snukius tylėtut, tiek tas Vidzgiris, tiek dfk b nieko gero
Dainava2020-09-14
Šaunuoliai o vidzg baisuu lb lb baisu
Klounai2020-09-14
Vidzgiris yra klounai patylėti jum jai stanke strauka gavenas būtų varė į Utena ir bfa čia Dainava būtų su kažkur 28tsk patylėt tam vidzg nei sąmatos neturi
Vidzgiruij2020-09-14
Negyvelisi vidzg trenkes daro kas dien????o Dainava b tik du žaidėjus duoda ar tris iš pirmos o visi kiti mėgėjai stanke gavenas strauka visi kiti kasi lošia ir be trenksiu tuos newykelius aplosia pažiūrėk į lentelę
Jus2020-09-14
svaigalai apėmę. Nėrą net ką lyginti Dainavos B ir Vidzgirio.
Vidzgirio projektas visiškas krachas, kuris žaidėjams tik dar labiau padeda apsispręsti.
O ko leido ko neleido iš pirmos komandos tai išvis net neįdomu. Kaip žaidė derbį tai vaikščiodami ir tingėdami laimėjo.
Žodžiu nesvaikit kas kurie žaidė. O kitą kartą pažiūrėkite ir pirmos lygos rungtynes tada aišku bus kas ten žaidė, o kas ne.
Oras2020-09-14
Tai nepasiteisinimas, kad kažkas nežaidė Kėdainiuose ar dar kur kitur. Jei nežaistų pagrindinės Dainavos žaidėjai už B komandą, manau turėtume panašų rezultatą kaip Vizdgirio.
Ekspertui2020-09-14
Suleido tik tuos kas mažai žaidė Kėdainiouse ar išvis nežaidė. O ne pirmos lygos komandėlę. Tai buvo trys žaidėjai Kohanauskas, Rumunas ir Zabita kuris visai nežaidė Kėdainiouse. Ir prašom nežemint Dainavos B. Nes tikrai neblogai atrodo, palyginus su vidzgiriu tai rimta komanda.
Ekspertas2020-09-13
nu jooo, suleido pirmos lygos komandele, net kocha pasieme, kad tik praeitu i astuntuka. Ar tai garbingas zaidimas?
traffix.lt