0 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
VideoreportažaiAlytusPolitika
2020 Rugsėjo 11d.
1

Jei direktorius neatsiras per du mėnesius, Alytui gali grėsti tiesioginis valdymas (VIDEO)

titleBuvęs ir laikinasis Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriai R. Juonys bei G. Šimas

Penktadienį, rugsėjo 11-ąją, Alytaus miesto politikai svarstė administracijos direktoriaus Rolando Juonio ir jo pavaduotojos Neringos Rinkevičiūtės pasitraukimo iš postų klausimą.

Tarybos nariai turėjo nuspręsti, ar patenkinti anksčiau šių asmenų pateikta prašymus išeiti  iš darbo savo noru, ar atleisti, nes prarado tarybos pasitikėjimą.

Skandalas kilo dėl Alytaus apskrities Stasio Kudirkos ligoninės Chirurgijos skyriaus remonto viešųjų pirkimų. Aukštus postus užimantys tarnautojai įtariami galimu darbų kainos sukėlimu. Paaiškėjus įtarimams R. Juonys trečiadienio vidurdienį pasiprašė atleidžiamas iš užimamų pareigų, vėliau atsistatydinimo pareiškimą pateikė ir N. Rinkevičiūtė.

Politikai nepanoro patenkinti tarnautojų prašymo iš aukštų savivaldybės postų išeiti savo noru ir pareiškė jiems interpeliacijas. Po slapto balsavimo tiek administracijos direktorius R. Juonys, tiek jo pavaduotoja N. Rinkevičiūtė atleisti praradę tarybos narių pasitikėjimą.

Kaip Alytausgidas.lt jau skelbė, laikinai eiti administracijos direktoriaus pareigas mero siūlymu paskirtas savivaldybės teisininkas Giedrius Šimas, kurio kandidatūrai politikai pritarė antru balsavimu.

Jeigu naujasis direktorius neatsiras per du mėnesius, Alytaus miesto savivaldybei grės tiesioginio valdymo iš Vilniaus įvedimas.

Kaip neeilinio posėdžio pabaigoje kalbėjo meras Nerijus Cesiulis, naujoji Alytaus miesto tarybos dauguma bus kuriama jau nuo artimiausio pirmadienio, rugsėjo 14-osios.

 


Naujausios žinios

Komentarai

1
Komentuoti
Adolfas varnagiris2020-09-12
Kai renkant merą truputį mastykit nes valdys tuoj Lukašenka.
traffix.lt